آنفولانزا را در خانه درمان کنید

آنفولانزا را در خانه درمان کنید

نی نی بان: شما می توانید بدون استفاده از داروها و با روش‌های طبیعی به درمان آنفولانزا بپردازید. ما نمونه‌هایی را برای شما آورده‌ایم.

 

بستنی‌های یخی

 

بستنی‌های یخی می‌توانند درد، تورم و خشکی گلو را درمان کنند، همچنین بدن شما را هیدراته کرده که راهی برای مبارزه با آنفولانزا است. نوشیدن مایعات موجب نازکی مخاط می‌شوند و گرفتگی را کاهش می‌دهند. از بستنی‌هایی که 100% با میوه درست شده‌اند مصرف کنید تا مواد مغذی لازم را بدون آب قند دریافت کنید. میوه‌ایی که می‌توانید امتحان کنید: سیب، انگور یا توت فرنگی.

 

آنفولانزا را در خانه درمان کنید - تصویر 1

 

ساندویچ ترکی

 

ترکی سرشار از پروتئین است. شاید آن را دوست نداشته باشید اما برای مبارزه با بیماری به بدن شما انرژی می‌دهد. برای آن که طعم خوبی داشته باشد، کمی سس به آن اضافه کنید.

 

آنفولانزا را در خانه درمان کنید - تصویر 2

 

آب سبزیجات

 

درست کردن و خوردن سالاد شاید یکی از آخرین چیزهایی است که می‌تواند شما را از آنفولانزا نجات دهد. به جای آن یک لیوان آب سبزیجات کم نمک بنوشید. این ماده آنتی اکسیدان بدن شما را افزایش می‌دهد وآن را هیدراته می‌کند. اگر به دنبال طعمی شیرین هستید، از آب میوه 100% طبیعی استفاده کنید.

 

آنفولانزا را در خانه درمان کنید - تصویر 3

 

سوپ مرغ

 

شواهد نشان می‌دهد که سوپ مرغ به درمان آنفولانزا کمک می‌کند و خاصیت ضد التهابی خفیف دارد. این ماده از بدن در برابر ویروس و باکتری‌ها محافظت می‌کند.

 

آنفولانزا را در خانه درمان کنید - تصویر 4

 

سیر

 

سیر ماده‌ای است که می‌تواند طعم خوبی به غذاهای شما دهد. این ماده خاصیت ضد باکتری دارد و و با از بین بردن گرفتگی مخاط به شما آرامش می‌دهد.

 

آنفولانزا را در خانه درمان کنید - تصویر 5

 

زنجبیل

 

آیا معده درد دارید؟ حالت تهوع چطور؟ زنجبیل نوعی درمان خانگی است که این بیماری‌ها را از بین می‌برد. برخی مطالعات نشان داده که این ماده با التهاب مبارزه می‌کند. سعی کنید زنجبیل تازه را به صورت کامل یا پودر شده در غذاهای خود بکار برید. آب آن را نیز می‌توانید مصرف کنید.

 

آنفولانزا را در خانه درمان کنید - تصویر 6

 

چای داغ

 

چای سبز و چای سیاه آنتی اکسیدان‌هایی را که با بیماری مبارزه می‌کنند، تولید می‌کنند. تنفس بخار آن نیز گرفتگی را از بین می‌برد. یک قاشق غذاخوری عسل و آب لیمو به آن اضافه کنید تا گلو دردتان آرام شود. اگر کافیین موجود در آن شمار را آزار می‌دهد، نوع بدون کافیین یا گیاهی آن را مصرف کنید.

 

آنفولانزا را در خانه درمان کنید - تصویر 7

 

موز

 

هضم موز کامل، خرد یا له شده برای معده آسان است. اگر نشانه‌هایی چون حالت تهوع و اسهال دارید، مقداری موز به غذای خود بیافزایید که برای کودکان نیز کارساز است. موز با برنج، سس سیب و نان تست اغلب اولین غذایی است که پزشکان زمانی که بیمار از آنفولانزا رهایی می‌یابد و برای نوشیدن مایعات آماده است، توصیه می‌کنند.

 

آنفولانزا را در خانه درمان کنید - تصویر 8

 

تست

 

تست چیزی است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت. اگر می‌توانید بر غذای خود نظارت کنید، نان تست و کراکر (یه نوع نان)‌ مصرف کنید. این مواد با بیماری شما خواهند جنگید. به علاوه آنها با سوپ نودل مرغ بسیار خوشمزه می‌شوند و هنگامی که شما گرسنه‌اید و به دنبال غذایی سبک می‌گردید، گزینه خوبی هستند.

 

آنفولانزا را در خانه درمان کنید - تصویر 9

آنفولازنزا
موز
سیر
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه