استفاده از عینک هوشمند گوگل در خودرو های جنسیس 2015

استفاده از عینک هوشمند گوگل در خودرو های جنسیس 2015 - تصویر 1

استفاده از عینک هوشمند گوگل در خودرو های جنسیس2015

یکی از برنامه هایی که روی این ماشین قرار دارد جستجوی مقصد یا Destination Search است که به کمک کلید Blue Link و صفحه ی نمایش ماشین و یا با استفاده از اپلیکیشن Blue Link در گوشی های موبایل و وب سایت My Hundai کار می کند . علاوه بر اینها به کمک کنترل Blue Link می توان اتوموبیل را روشن و خاموش کرد.

از امکانات دیگری که این اتوموبیل دارد ویژگی اعلام تصادف یا Collision Notification است و همچنین سیستم SOS Emergency Assistance که در هنگام وقوع تصادف نقش یاری دهنده را دارد و با فرستادن خودکار یک پیغام به مخاطبانی که شما انتخاب کنید آنها را از تصادف مطلع می کند .

جالب ترین برنامه ای که این اتوموبیل دارد برنامه ی Genesis Intelligent Assistant است که اطلاعاتی را از گوشی هوشمند افراد دریافت می کند و به اپلیکیشن های ماشین ارسال می کند . مثلا می تواند با گرفتن اطلاعات ترافیکی یک ماه، در روزی که با توجه به تقویم و آن داده های ترافیکی مشخص شده است که روز پر ترافیکی خواهد بود به فرد راننده یک یادآور می دهد و مناسب ترین زمان حرکت و بهترین مسیر را معرفی می کند حتی طول مدت رسیدن به آنجا را هم تحت آن شرایط به شما می گوید. یک اپلیکیشن دیگر هم در این خودرو وجود دارد که از نظر فنی ماشین را چک کرده و در صورت نیاز به تعمیرگاه یا وجود ایراد در آن راننده را مطلع می کند.

استفاده از عینک هوشمند گوگل در خودرو های جنسیس 2015 - تصویر 2

اما مهمترین و بهترین قسمت مطلب اینجاست. شرکت Hyundai  با همکاری Covisint و Station Digital Media اپلیکیشنی را طراحی و ارائه کرده اند که به کمک آن فرد راننده با پوشیدن عینک هوشمند گوگل در حین رانندگی به Blue Link متصل شده و می تواند از امکانات خارق العاده ای مثل خاموش روشن کردن اتوموبیل گرفته تا امکانت ویژه ی دیگری که هنوز دقیقا مشخص نشده اند (اما به گفته ی Hyundai ” تجربه های مخصوصی که برای این تکنولوژی پوشیدنی وجود دارد”) بهره مند شوند.

این اپلیکیشن در وب سایت MyGlass وجود دارد .

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه