افزایش 10 درصدی قیمت گوشی‌های تلفن - مشتریان در انتظار ثبات

فناوری اطلاعات > ارتباطات - ایسنا نوشت:

به دنبال تغییرات نرخ ارز طی روزهای گذشته گوشی‌های تلفن همراه نیز با افزایش قیمت مواجه شدند.

افشار فروتن- رییس انجمن فروشندگان سیم‌کارت، گوشی و لوازم جانبی - در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این باره اظهار کرد: با توجه به اینکه گوشیهای تلفن همراه با ارز آزاد وارد کشور می‌شوند بی‌شک نوسانات نرخ ارز، بازار گوشی تلفن همراه را هم دچار تغییر و نوسان خواهد کرد.

او با بیان این‌که در حال حاضر به دلیل تغییرات نرخ ارز در بازار گوشی‌های تلفن همراه دستخوش تحولاتی شده است، اظهار کرد: اواخر سال گذشته شاهد نوعی ثبات در قیمتها و در بازار بودیم و کم‌کم مصرف‌کننده در حال اعتماد کردن به بازار بود و این موضوع بازار ما را تحت‌الشعاع قرار می‌داد اما دوباره با نوسانات نرخ ارز میزان تقاضا تا حدی کاهش یافته است.

وی با تاکید بر این‌که به‌طور متوسط 10 تا 15 درصد قیمت انواع گوشی‌ها تحت تاثیر قیمت ارز نرخ گوشی‌ها افزایش پیدا کرده یادآور شد: در این میان هرچه قیمت یک گوشی بالاتر باشد تغییراتی که در قیمت آن صورت گرفته هم بیشتر می‌شود.

فروتن هم چنین یادآور شد: در روزهای ابتدایی سال جدید نوعی روند کاهش قیمت در بازار وجود داشت اما اکنون دوباره با بالارفتن قیمت‌ها بازار تا حدی رونق خود را از دست داده و مشتریان در انتظار ثبات بازار هستند.

5656

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه