اقرار گوگل درباره آمازون

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

دلگرم- گوگل می‌گوید جدی‌ترین رقیبش آمازون است!

اقرار گوگل درباره آمازون

مدیر عامل شرکت گوگل اعلام کرد که آمازون جدی‌ترین رقیب این شرکت در زمینه جست‌وجوی آنلاین است.

به گزارش دلگرم به نقل از ایسنا، اریک اشمیت که در برلین سخن می‌گفت، اظهار کرد: جدی‌ترین رقیب ما موتور جست‌وجویی است که شرکت آمازون ارائه می کند نه آنهایی که توسط رقبای قدیمی ما عرضه شده‌اند.

وی با رد این سخنان که گوگل در دنیای جست‌وجوی آنلاین هیچ رقیب جدی ندارد، تصریح کرد: ما در این بخش با چالش‌های زیادی روبرو هستیم و این چالش‌ها در بخش‌های مختلف وجود دارد.

او افزود: بسیاری تصور می‌کنند که مهمترین رقیب ما بینگ یا یاهوست اما در واقع بزرگترین رقیب جست‌وجوی آنلاین ما شرکت آمازون است.

وی گفت: مردم به شرکت آمازون به عنوان یک موتور جست‌وجو نگاه نمی‌کنند اما وقتی مردم به دنبال خرید آنلاین چیزی هستند به وب‌سایت این شرکت مراجعه می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، وی افزود: درحالیکه به نظر می‌رسد وظیفه آمازون در بخش تجاری و فروش آنلاین است اما در واقع این شرکت به سوال‌های کاربران نیز پاسخ می‌دهد، همانند آن کاری که ما می‌کنیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه