امکان تست برنامه‌های - گوگل پلی - پیش از خرید یا دانلود

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

ایتنا – از جزئیات این طرح اطلاعات زیادی منتشر نشده است.

امکان تست برنامه های «گوگل پلی» پیش از خرید یا دانلود

گوگل قصد دارد با استفاده از راهکاری خاص، امکان تست نرم‌افزارهای موبایلی را در اختیار کاربران قرار دهد.

در این شیوه کاربران می‌توانند قبل از دانلود اپلیکیشن‌های آندرویدی از فروشگاه اینترنتی گوگل موسوم به گوگل پلی، آنها را به طور کامل بررسی کرده و در صورت صلاحدید، نسبت به دانلود یا خرید آنها مبادرت ورزند.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز، پایگاه tech-wd که این خبر را به نقل از اینفورمیشن نقل کرده نوشت: از جزئیات این طرح اطلاعات زیادی در دست نیست و به عنوان مثال مشخص نیست گوگل بر اساس چه سازوکاری قصد اجرایی نمودن این ایده را دارد.

به هر حال این قضیه مزایای فراوانی برای کاربران به ارمغان می‌آورد که ذخیره پهنای باند و صرفه‌جویی در زمان از طریق دانلود نکردن برنامه‌های نامطلوب از آن جمله است.

ویژگی مزبور تمام نرم‌افزارهای رایگان و غیررایگان را شامل خواهد شد.
تحلیلگران معتقدند این امر باعث می‌شود مراجعه کاربران به سایت گوگل پلی بیش از پیش افزایش یافته و احتمال خرید نرم‌افزار از این سایت نیز با جهش روبرو شود.

گفته می‌شود گوگل بیش از یک سال است که بر این طرح کار می‌کند ولی این نخستین بار است که موضوع آن در رسانه‌ها علنی می‌شود.

گفتنی است گوگل پلی در مقایسه با رقیب اپلی خود، اپل استور، دارای ضعف‌های عدیده‌ای است ولی این برنامه احتمالاً بتواند با تشویق کاربران به تست انبوه نرم‌افزارهای مندرج در این فروشگاه اینترنتی، درامدهای بیشتری نصیب گوگل نماید.

۱۳۹۳-۰۷-۲۶ ۲۰:۴۲:۰۹

طبق معمول باید گفت: دم گوگل گرم.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه