اولین گزارش ربات خبرنگار منتشر شد

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

دلگرم- روبات‌ها در تحریریه Associated Press مشغول نوشتن گزارش سود و زیان شرکت‌های تجاری هستند!

اولین گزارش ربات خبرنگار منتشر شد

چندی پیش، آسوشیتدپرس خبر از استخدام ربات های هوشمند در تحریریه این خبرگزاری را منتشر کرد. اکنون اولین گزارش ربات ژورنالیست منتشر شده است.

به گزارش دلگرم به نقل از مهر، آسوشیتد پرس، Associated Press مخفف AP یک آژانس خبرگزاری امریکایی است. آسوشیتدپرس را می توان اولین خبرگزاری دانست که با ورود ربات ها متحول خواهد شد.

مدیران این خبرگزاری برای تهیه و نگارش گزارش های مربوط به وضعیت سود یا زیان شرکت های تجاری از ربات های هوشمند استفاده کرده اند.

روز گذشته، اولین گزارش مالی و محاسبه سود و زیان یک شرکت تجاری که سهامدار آن AP است، توسط ربات ها بررسی و به مدیران ارشد تحویل داده شد.

استفاده از ربات ها به دلیل بهره وری بیشتر و همینطور افزایش اعتماد میان مشتریان صورت گرفته تا بتوان سرمایه گذاری در این بخش را افزایش داد. زیرا معمولا مشتریان از عدم محاسبه صحیح سود یا ضرر شرکت ها گله مند بودند.

ربات های هوشمند همچنین گزارش و گردش مالی شرکت هایی مانند "جنرال الکتریک" را نیز تهیه کرده اند.

پس از انجام عملیات مالی توسط ربات های خبرنگار، مراحل و خروجی کار توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گرفت.
نتایج با نتایج خروجی کار ربات ها یکسان بود. پیش بینی می شود، ربات ها بتوانند جایگزین انسان ها در انجام کارهای محاسباتی و تعیین سود و زیان شوند.

زیرا ربات ها علاوه بر اینکه خستگی ناپذیر هستند، دیگر خطاهای انسانی را نداشته و می توانند آمار روزانه کارهای خود را به سادگی افزایش دهند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه