اپل با محیط زیست مهربان‌تر می‌شود

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

ایتنا – اپل بر کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای تاکید کرد.

اپل با محیط زیست مهربان تر می شود

شرکت اپل بر ضرورت جلوگیری از انتشار گازهای گلخانه‌ای و کاهش مصرف آب از سوی شرکای خود تاکید کرد.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز به نقل از اسکای نیوز، اپل سال گذشته با لیزا جکسون (Lisa Jackson) رئیس سابق آژانس حفاظت از محیط زیست، در راستای ارائه طرح‌های سازگار با محیط زیست، قرارداد همکاری امضا کرد.

شرکت آمریکایی اپل به دلیل تولید مواد سمی و گاز کربن همواره در معرض انتقاد نهادهای حامی محیط زیست قرار داشته است.

با این حال ناظران می‌گویند شیوه های تولید در اپل بهبود یافته و وجهه این شرکت نزد برخی نهادهای حامی محیط زیست از بهتر شده است.

اپل در گزارش اخیر خود اعلام کرد بین سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳، سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر منجر به کاهش تولید و انتشار کربن شده است، در حالی که در همین دوره، مصرف برق شرکت ۴۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

اپل که در حال ساخت یک مجتمع جدید در نزدیکی مقر کنونی خود در دره سیلیکون است، افزایش استفاده از آب را ناشی از ساخت و ساز و توسعه عمومی شرکت می‌داند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه