اگر برای چرت زدن در خیابان به دنبال یک مکان میگردید از Google Naps استفاده کنید!

حتمالا تاکنون برای شما هم پیش آمده که در هنگام گشت و گذار در خیابان، خسته شده و نیاز به استراحتی کوتاه داشته باشید. در این میان طرفداران پروپاقرص چرت‌های میان وعده برای فواید این چرت‌ها دلایل پزشکی هم می‌آورند. اما مهمترین موضوع در تحقق این موضوع یافتن بهترین مکان برای انجام آن و البته بدون مزاحم است.

Google Naps

در این مطلب قصد داریم سایتی معرفی کنیم تا از طریق این وب‌سایت، نزدیک‌ترین مکان را برای استراحت و چرت زدن پیدا کنید. گوگل نپس Google Naps بر اساس سرویس نقشه‌گوگل توسط کاربران ساخته شده و نزدیک‌ترین محل استراحت را به راحتی برای شما مشخص می‌کند. جالب اینجاست که شما می‌توانید در تمامی نقاط دنیا از گوگل نپس‌ استفاده کرده و مکان مورد نظر را برای چرت‌زدن پیدا کنید. حتی این امکان به کاربران داده شده تا مکان‌‌های دلخواه خود را برای چرت‌زدن از صندلی پارک گرفته تا یک‌مکان پوشیده از چمن، مشخص کنند.

Google Naps

کاخیل و ونور (Kakhiel & Venour) به عنوان سازندگان این وب‌سایت، مدعی هستند که این سایت را تنها برای سرگرمی ساخته‌اند اما محبوبیت این وب‌سایت رو به گسترش است و وب‌سایت روزنامه هافینگتون پست در مطلب خود در خصوص این سرویس آورده است: یک‌بار دیگر تکنولوژی به کمک آدم‌های تنبل و خوابالو آمده تا هرچه سریع‌تر این افراد را به محل‌های چرت‌زدن هدایت کند.

Google Naps

سازندگان این وب‌سایت حتی نامه‌ای سرگشاده به سرگئی برین و لری پیج نوشته و اعلام کرده‌اند که تنها هدف آنها کمک به افراد خواب‌الود در سرتاسر دنیاست و اصلا قصد تمسخر گوگل و سرویس نقشه آن را نداشته‌اند! اما روزنامه هافینگتون پست نظر شرکت گوگل در این میان را جویا شده و این شرکت در پاسخی رسمی اعلام کرده که به عنوان یکی از طرفداران قدیمی چرت زدن، ما به هیجان آمدیم وقتی دیدیم که تکنولوژی گوگل با پیدا کردن مکان‌هایی برای چرت زدن به دنیای شهروندان خو��ب‌آلود وصل شده است!

Google Naps

بدیهی است این یک سرویس بر پایه به اشتراک‌گاری اطلاعات است و هر چه بیشتر مردم اطلاعات خود را در خصوص مکان‌های مناسب چرت‌زدن در این سایت به اشتراک بگذارند، محبوبیت این سایت بیشتر خواهد شد. پس اگر جای مناسبی برای چرت زدن در شهر خود سراغ دارید آن را معرفی کنید!

 

فارنت

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه