بازی Call of Duty وارد کتاب رکوردهای جهانی شد

دلگرم- در لیست بهترین بازی‌های ویدیویی ساخته شده در تاریخ Super Mario عنوان دوم را به خود اختصاص داد و Grand Theft Auto نیز سوم شد.

بازی Call of Duty وارد کتاب رکوردهای جهانی شد

بازی Call of Duty به عنوان بهترین بازی ویدیویی که در تاریخ ساخته شده است وارد کتاب رکوردهای جهانی گینس شد.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز، این بازی که شرکت Activision همین هفته نسخه جدیدی از آن را عرضه کرده است برای دستیابی به این عنوان رقابت تنگاتنگی را با بازی‌های Grand Theft Auto، Vib Ribbon، ET و Mario پشت‌سر گذاشت.

گفته می‌شود که در لیست بهترین بازی‌های ویدیویی ساخته شده در تاریخ Super Mario عنوان دوم را به خود اختصاص داد و Grand Theft Auto نیز سوم شد.

در بین ۵۰ بازی برتر جهان Call of Duty توانست عنوان نخست را به خود اختصاص دهد و نام خود را به عنوان بهترین بازی جهان معرفی کند.

کتاب رکوردهای گینس در این باره توضیح داد: «بیش از ۵ هزار هوادار رکوردهای جهانی از ۱۴۰ کشور در یک نظرسنجی آنلاین شرکت کردند و به بهترین بازی تاریخ جهان رای دادند. در این اتفاق نام ۵۰ بازی که رکورد بیشترین مخاطبان را شکسته بودند نیز در کتاب رکوردها ثبت شد.»

بازی Call of Duty وارد کتاب رکوردهای جهانی شد - تصویر 2

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه