تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 دی 1394 11:34. این چراغ قوه نیروی خود را از سه باتری دکمه سلولی LR41 دریافت می کند. بدنه با کیفیت بولت امکان استفاده از آن در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران و برف را فراهم می کند. «بولت» اگرچه کوچک‌ترین گلوله در جهان نیست اما کوچک‌ترین چراغ قوه LED گلوله شکل در جهان محسوب می شود. این چراغ قوه که توسط شرکت اسلاهاوس معرفی شده از ابعادی برابر با 30 میلیمتر طول و 10. 5 میلیمتر پهنا و تنها 6 گرم وزن سود می برد. به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، طراحی فوق جمع و ...

«بولت»؛ کوچک‌ترین چراغ قوه LED جهان

تاریخ انتشار : یکشنبه, 06 دی 1394 11:34


این چراغ قوه نیروی خود را از سه باتری دکمه سلولی LR41 دریافت می کند. بدنه با کیفیت بولت امکان استفاده از آن در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران و برف را فراهم می کند.

«بولت» اگرچه کوچک‌ترین گلوله در جهان نیست اما کوچک‌ترین چراغ قوه LED گلوله شکل در جهان محسوب می شود. این چراغ قوه که توسط شرکت اسلاهاوس معرفی شده از ابعادی برابر با 30 میلیمتر طول و 10.5 میلیمتر پهنا و تنها 6 گرم وزن سود می برد.

اخبار,اخبار علمی,کوچک‌ترین چراغ قوه LED

 به گزارش "گروه علم و فناوری" عصرایران، طراحی فوق جمع و جور و سبک وزن بولت حمل و نقل آسان آن را امکان پذیر می کند. حلقه مثلثی یکپارچه شده در این چراغ قوه امکان اتصال آن به جاکلیدی کاربر را می دهد و بدنه ساخته شده از آلومینیوم آنودایز بادوام از اجزا داخلی بولت محافظت می کند. ظاهر مات این چراغ قوه احساس محصولی رده بالا و با کیفیت را به کاربر منتقل می کند. 

اخبار,اخبار علمی,کوچک‌ترین چراغ قوه LED

 به عنوان یک چراغ قوه LED، بولت به یک واحد LED 3 میلیمتری که خروجی نور 15 لومن را ارائه می کند، مجهز شده است. این چراغ قوه نیروی خود را از سه باتری دکمه سلولی LR41 دریافت می کند. بدنه با کیفیت بولت امکان استفاده از آن در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران و برف را فراهم می کند. 

اخبار,اخبار علمی,کوچک‌ترین چراغ قوه LED

 تیم سازنده بولت برای تامین مالی پروژه خود کمپینی را در وب سایت کیک ��ستارتر راه اندازی کرده اند و این محصول به قیمت 17 دلار پیش فروش شده است. عرضه بولت از ماه می 2016 برنامه ریزی شده است. 

اخبار,اخبار علمی,کوچک‌ترین چراغ قوه LED

 
اخبار علمی - عصرایران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه