تعداد کاربران شبکه LTE در طول سال جاری تقریبا دو برابر شده است

دلگرم- شبکه‌های اینترنت همراه سریع از نوع ۴G یا LTE در سراسر جهان به‌سرعت در حال رشد است و در این میان کشورهای شرق آسیا سهم عمده‌ای در رشد این نوع از ارتباطات داشته‌اند.

تعداد کاربران شبکه LTE در طول سال جاری تقریبا دو برابر شده است

شبکه‌های اینترنت همراه سریع از نوع 4G یا LTE در سراسر جهان به‌سرعت در حال رشد است و در این میان کشورهای شرق آسیا سهم عمده‌ای در رشد این نوع از ارتباطات داشته‌اند.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز، تعداد کاربران اینترنت 4G در طول فصل سوم سال ۲۰۱۴ میلادی توانسته است تا میزان صد هزار نفر بالاتر از تعداد ۶۷ میلیون کاربر برود که این میزان به نسبت تعداد کاربران در شروع سال ۲۰۱۴ میلادی تقریبا دو برابر شده است.
به‌صورت دقیق باید گفت که این آمار به میزان ۸۹.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد که با توجه به زمان باقی‌مانده از سال ۲۰۱۴ باید شاهد رشد بیشتر این رقم باشیم و حتی انتظار رسیدن به میزان ۱۰۰ درصد رشد سالانه نیز چندان غیرمنطقی به نظر نمی‌رسد.

تعداد کاربران شبکه LTE در طول سال جاری تقریبا دو برابر شده است - تصویر 2

در این میان و در حال حاضر بیشترین کاربران از آن کشورهای آمریکای شمالی است ولی اختلاف این کشورها با کشورهای آسیای شرقی کمتر از ۲ درصد است.

هنگامی‌که ازنظر میزان سرعت رشد بتوانیم این موضوع را بررسی کنیم شاهد این امر هستیم که رشد مشترکین اینترنت ۴G در شرق آسیا به‌مراتب بیشتر از آمریکا بوده است و به همین دلیل نیز پیش‌بینی می‌شود که در سال ۲۰۱۵ میلادی شاهد پیشی گرفتن کاربران آسیایی از کاربران آمریکایی باشیم.

در این میان نکته بسیار مهمی که موجب این رشد چشمگیر شده است را می‌توان توجه بسیار بالای تولیدکنندگان به دستگاه‌هایی دانست که می‌توانند از اینترنت همراه LTE استفاده کنند.
برای نمونه تنها در میان تولیدکنندگان سخت‌افزاری در کشور تایوان شاهد عرضه بیش از دو میلیون دستگاه مجهز به سیستم‌های 4G در طول تنها ۲ ماه اخیر بوده‌ایم.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه