تعرفه‌ تلفن ثابت از اول اردیبهشت تغییر کرد

مدیر عامل مخابرات ایران اعلام کرد

دلگرم- پور رنجبر: تغییر در تعرفه‌ها، در نهایت به نفع مشترکان است.

تعرفه تلفن ثابت از اول اردیبهشت تغییر کرد

تعرفه‌ مکالمه‌های مردم با تلفن ثابت از اول فروردین‌ماه امسال با نرخ جدید محاسبه شده و مدیر عامل مخابرات ایران تاکید دارد که این تغییر به نفع مشترکان است.

به گزارش دلگرم به نقل از ایسنا، مظفر پوررنجبر در ارتباط با تغییر تعرفه تلفن‌های ثابت اظهار کرد: اکنون محاسبه‌ای نداریم که با اعمال شیوه‌ی جدید هزینه‌های مردم تا چه اندازه تغییر می‌کند، اما این را می‌دانیم که این تغییرات به نفع مردم است.

وی هم‌چنین عنوان کرد: قرار بوده مصوبه‌ی تغییر تعرفه‌ها به ما ابلاغ شود و ما منتظر این مصوبه هستیم و پس از رسیدن آن تعرفه‌های تلفن ثابت از تاریخ اول فروردین‌ماه امسال تغییر خواهد کرد البته آبونمان مربوط به هم‌کدی از زمان اجرای طرح هم‌کدسازی دریافت می‌شود.

مدیر عامل مخابرات ایران با تاکید مجدد بر این‌که با این شیوه هزینه‌های مشترکان افزایش پیدا نمی‌کند و تنها ساختار محاسبه تغییر می‌کند، یادآور شد: از این پس هزینه‌ی هر دقیقه تماس درون‌استانی ۳۰ ریال، بین‌استانی ۳۳۰ ریال و ثابت و همراه ۶۲۵ ریال خواهد بود.

وی در پاسخ به این‌که پیش از این چند درصد تماس‌های مشترکان، شهری و چند درصد آنها بین‌شهری بوده اظهار کرد: آماری در این زمینه نداریم و باید این ارقام محاسبه شوند چرا که تاکنون همه چیز منوط بر اعلام سازمان تنظیم مقررات ارتباطات بوده و از آنجا که این سازمان هنوز اعلام نکرده است که این مصوبه از چه قرار خواهد بود، ممکن است با هر جمله ما تغییری در این مصوبه ایجاد شود.

اما پورنجبر درباره این‌که زمانی گفته بود قرار نیست مخابرات ضرر کند، گفت: اگر تعرفه‌های مردم کاهش پیدا کند، ترافیک و میزان مصرف بالاتر می‌رود و به این دلیل که ما خدمت ارزان‌تری ارائه می‌کنیم تقاضا بیشتر می‌شود.

مدیر عامل مخابرات ایران هم‌چنین یادآور شد: با اجرای این شیوه تعداد کدهای بین‌شهری از ۹۹۰ کد به ۳۱ کد کاهش پیدا خواهد کرد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه