کانکس سازه ای پیش ساخته می باشد که در گذشته با کاربری های کیوسک مطبوعاتی و گاها اسکان کارگاهی مورد استفاده قرار می گرفته است. با گذشت زمان و ایجاد تغییرات در فضای شهری پتانسیل های جدیدی برای این سازه ها با کاربری های نوینی ایجاد شد که از جمله مهمترین آنها کیوسک های فروشگاهی و فست فود سیار ، کانکس دستگاه های عابر بانک و ایستگاه های پلیس محله می باشند. برای جذب مخاطب و اینکه همواره جز گزینه های در دسترس مشتری بودن باعث گردید شرکت های تولیدی نیز اقدام به تهیه یک شعبه سیار که در واقع نمایشگاه کو ...

تغییرات صورت گرفته در ساختار کانکس و سازه های پیش ساخته توسط گروه کانکس راکوکانکس,سازه های پیش ساخته,محصولات کانکس راکو

 
کانکس سازه ای پیش ساخته می باشد که در گذشته با کاربری های کیوسک مطبوعاتی و گاها اسکان کارگاهی مورد استفاده قرار می گرفته است.با گذشت زمان و ایجاد تغییرات در فضای شهری پتانسیل های جدیدی برای این سازه ها با کاربری های نوینی ایجاد شد که از جمله مهمترین آنها کیوسک های فروشگاهی و فست فود سیار ، کانکس دستگاه های عابر بانک و ایستگاه های پلیس محله می باشند.برای جذب مخاطب و اینکه همواره جز گزینه های در دسترس مشتری بودن باعث گردید شرکت های تولیدی نیز اقدام به تهیه یک شعبه سیار که در واقع نمایشگاه کوچکی از محصولات آن��ا باشد نمودند.

 

از طرفی ظاهر این سازه های پیش ساخته و امکانات داخلی آنها برای هر کاربری می بایست تغییراتی می کرد تا با فضای شهری امروزی هماهنگ بوده وبتواند مخاطب خود را جذب کند. در این هنگام بود که عده ای از مهندسین معمار و طراح صنعتی گرد هم آمده و گروه مهندسین راه کوشش را تشکیل و نام برند تجاری خود را کانکس راکو نهادند.


این گروه در ابتدای فعالیت خود اقدام به تحقیق و برسی نمونه های خارجی پرداخت ،چرا که گسترش استفاده از این نوع سازه ها فقط مختص کشور ما نبوده و در همه جای جهان با فعالیت ها و خدمات مختلف رو به گسترش می باشد.سپس مشغول جمع آوری اطلاعات برای نیاز های هر کاربری بصورت تخصصی نموده و اقدام به طراحی و تولید کانکس با ساختاری جدید و مختص به هر کاربری نمودند. محصولات کانکس راکو خیلی زود توجه ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی را به خود جلب نمود و باعث افزایش گسترش این سازه های پیش ساخته در کشور گردید.


امروزه گروه مهندسین راه کوشش پس از حدود دو دهه فعالیت در امر پیش ساختگی توانسته علاوه بر بروز رسانی این صنعت در کشور و بهینه سازی قیمت کانکس، در موارد مهمی از جمله کانکس برای اسکان فوریتی زلزله زدگان و خانه های پیش ساخته قابل حمل موثر واقع گردد.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه