تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 بهمن 1396 15:31. یک شرکت خودروسازی مشغول تولید باتری های خورشیدی خانگی است که با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. به گزارش مهر به نقل از انگجت، شرکت خودروسازی آئودی قصد دارد باتری های خانگی تولید کند. این شرکت آلمانی مشغول آزمایش یک شبکه انرژی هوشمند است که باتری های خورشیدی آن نه تنها از بار مصرف شبکه توزیع برق می کاهند بلکه با یکدیگر نیز ارتباط برقرار می کنند. آئودی این باتری را «واحد تولید برق مجازی خانگی» نامگذاری کرده است. باتری مذکور مازاد الکتریسیته را به شبکه ...

تولید باتری هایی که با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند

تاریخ انتشار : یکشنبه, 01 بهمن 1396 15:31


 اخبار علمی ,خبرهای علمی ,تولید باتری

یک شرکت خودروسازی مشغول تولید باتری های خورشیدی خانگی است که با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

به گزارش مهر به نقل از انگجت، شرکت خودروسازی آئودی قصد دارد باتری های خانگی تولید کند. این شرکت آلمانی مشغول آزمایش یک شبکه انرژی هوشمند است که باتری های خورشیدی آن نه تنها از بار مصرف شبکه توزیع برق  می کاهند بلکه با یکدیگر نیز ارتباط برقرار می کنند.

 

آئودی این باتری را «واحد تولید برق مجازی خانگی» نامگذاری کرده است. باتری مذکور  مازاد الکتریسیته را به شبکه توزیع ارسال می کند و همزمان مصرف خانوار را نیز متعادل می کند.

 

 آزمایش اولیه این سیستم در منطقه ای در زوریخ انجام می شود. هنوز مشخص نیست این آزمایش چه مدت ادامه دارد.

 

 به هرحال تولید و ساخت چنین باتری های برای شرکت هایی که خودروی الکتریکی می سازند، امری استراتژیک است. اگر آئودی به مشتریان وعده کاهش هزینه های آبونمان برق را بدهد، راحت تر می تواند خودروهای الکتریکی اش را بفروشد.

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه