جاه‌طلبی تازه زاکربرگ: همه دنیا را آنلاین می‌کنم

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

دلگرم- زاکربرگ: آماده‌ام میلیاردها دلار خرج کنم تا همه ساکنان کره زمین بتوانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند.

جاه طلبی تازه زاکربرگ: همه دنیا را آنلاین می کنم

به گزارش دلگرم به نقل از فارس به نقل از رویترز، وی روز جمعه در جریان همایشی در پایتخت مکزیک که به دعوت کارلوس اسلیم میلیاردر اهل این کشور برگزار شده بود، گفت: برای ما بسیار مهم است که همه شهروندان کره زمین به اینترنت متصل باشند.

وی افزود: حتی اگر این کار مستلزم صرف میلیون‌ها دلار از سوی فیس‌بوک در یک دهه آینده باشد کاری می‌کنیم که این اتفاق بیفتد. من معتقدم که در درازمدت این به نفع ما و جهان است.

بر اساس برآوردهای اتحادیه بین المللی مخابرات تا پایان سال ۲۰۱۲ حدود سه میلیارد نفر از ساکنان جهان به اینترنت دسترسی خواهند داشت و تقریبا نیمی از این افراد که برابر با ۱.۳ میلیارد نفر هستند از فیس بوک استفاده می کنند. فیس بوک در حال حاضر هم طرح های مشترکی را با اپراتورهای تلفن همراه در آسیا و آفریقا اجرا می کند تا به دسترسی افراد بدون اینترنت به این شبکه جهانی کمک کند.

زاکربرگ در مورد انگیزه‌ های خود از این اقدام گفته است: معتقدم اگر همه به اینترنت متصل باشند تمامی کسب و کارها و اقتصادهای ما بهتر خواهند بود.

کارشناسان معتقدند اگر زاکربرگ برای اتصال مردم به اینترنت میلیاردها دلار هزینه کند، بدون شک با استفاده از خدماتی که به آنها ارائه خواهد کرد دهها میلیاردها دلار به جیب خواهد زد.

فیس‌بوک همچنین از این طریق به اطلاعات خصوصی میلیاردها نفر دیگر در سراسر جهان دسترسی خواهد داشت و با توجه به همکاری‌های اطلاعاتی و فنی نزدیک این شبکه اجتماعی با نهادهای اطلاعاتی و جاسوسی آمریکا این امر مورد استقبال کاخ سفید هم قرار می‌گیرد.

یوسف

۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۱۳:۱۱:۰۶

با این قیافه که نمیتونی بیای ایران و اینجا را به اینترنت پرسرعت مجهز کنی...... به نظرم برو ریش بگذار و اسمت را هم عوض کن بگذار محمود ذاکرپور تا اجازه ورود بهت بدهند !!!!!! :-)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه