حمله هکرهای داعش به توییتر و وب سایت‌های خبری

دلگرم- در سایت‌های هک شده نوشته "من عاشق داعش هستم" دیده می‌شود.

حمله هکرهای داعش به توییتر و وب سایت های خبری

گروهی که نام خلافت اسلامی را برای خود انتخاب کرده با هک کردن فید چند حساب کاربری در توییتر و سایت های خبری آمریکایی پیام هایی را در حمایت از تروریست‌های داعش منتشر کرده است.

به گزارش دلگرم به نقل از فارس، این هکرها به وب سایت یک شبکه تلویزیونی در مریلند آمریکا هم حمله کرده‌اند.

بنر تمامی سایت‌های هک شده با چهره یک تروریست پوشانده شده و پیام من عاشق داعش هستم نیز در این بنرها نقش بسته است.

این حملات هکری عصر روز سه‌شنبه به وقت محلی رخ داده و هنوز مشخص نیست چه فرد یا افرادی مسئولیت این حملات را بر عهده دارند.

شبکه تلویزیونی WBOC که یکی از قربانیان این حملات است و از جمله شبکه‌های وابسته به سی‌بی‌اس محسوب می‌شود بعد از چند ساعت توانست حمله یاد شده را دفع کرده و کنترل سایت و صفحه توییتر خود را در دست بگیرد. تحقیقات در این زمینه توسط پلیس ادامه دارد.

در برخی از سایت‌های هک شده مطالبی برای تبلیغ به نفع دیدگاه‌های این گروهک تروریستی نیز درج شده است.

گروهک داعش به طور گسترده از شبکه‌های اجتماعی و از جمله توییتر برای انتشار دیدگاه‌های خود بهره می‌گیرد و به این منظور حساب‌های کاربری متعددی نیز در آن ایجاد می‌کند.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه