خودداری از فروش یک بازی به دلیل ترویج خشونت علیه زبان

ایتنا – برخی مشتریان استرالیایی می‌گویند بازی GTA V حاوی صحنه‌های نامناسب است.

خودداری از فروش یک بازی به دلیل ترویج خشونت علیه زبان

بازی Grand Theft Auto 7 یا اتومبیل دزدی بزرگ ۵ که به اختصار GTA 7 نامیده می‌شود، یک بازی ویدئویی اکشن است که توسط شرکت اسکاتلندی راک‌استار نرت (Rockstar North) توسعه یافته است.

این بازی در همان روزهای اولیه انتشار بسیار مورد توجه قرار گرفت و در کمتر از ۴ روز، به فروش یک میلیاردی دست یافت.

اکثر قریب به اتفاق سایت‌های ارزیاب بازی، به GTA 7 نمره کامل داده‌اند.

با این حال گزارش‎های اخیر از نگاه منفی برخی کاربران به این بازی ویدئویی حکایت دارد، زیرا عده‌ای معتقدند GTA 7 حاوی صحنه‌های خشونت علیه زنان است.

به گزارش دلگرم به نقل از شماران سیستم به نقل از پایگاه tech-wd، بر همین اساس و به دنبال تهیه یک دادخواست اینترنتی که به امضای بیش از ۴۰ هزار نفر رسیده است، دو خرده‌‎فروش بزرگ استرالیا گفتند دیگر حاضر به فروش این بازی نیستند.

مقامات فروشگاه‌های زنجیره‌ای Kmart و Target می‌گویند این بازی مشوق خشونت جنسی و کشتن زنان است.

در این دادخواست اینترنتی، از فروشگاه‌ها خواسته شده در کنار فکر کسب سود، به اخلاق نیز بها بدهند و نگذارند خشونت جنسی، استثمار و بدرفتاری با زنان به عنوان یک نوع «سرگرمی» جا بیفتد.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه