رشد ۲۰ درصدی سود هواوی در سال ۲۰۱۴

ایتنا – به شهادت آمار و بنا به گفته کارشناسان، هواوی در حال رشد است.

رشد ۲۰ درصدی سود هواوی در سال ۲۰۱۴

گزارش‌های فروش شرکت هواوی (Huawei) در سال ۲۰۱۴ آماری خیره‌کننده بر جای گذاشته است و حکایت از آن دارد که سود خالص این تولیدکننده چینی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، ۲۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش دلگرم به نقل از شماران سیستم، هر چند پایگاه خبری tech-wd گفته اقبال رو به رشد کشورهای جهان به استفاده از شبکه‌های نسل چهارم، دلیل اصلی رشد درآمدهای هواوی محسوب می‌شود ولی این برند چینی در سایت خود، این رشد قابل توجه را ناشی از «تعهد هواوی به خلق ارزش برای مشتریانش» دانسته است.

طبق برآوردها، سود فروش جهانی این شرکت در سال ۲۰۱۴ بین ۲۸۷ تا ۲۸۹ میلیارد یوان بوده که نسبت به سال قبل از آن ۲۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

البته هواوی در سال گذشته با چالش‌هایی نیز روبرو بوده که از آن جمله می‌توان به هشدار مقامات آمریکایی نسبت به ناامن بودن محصولات این شرکت و احتمال وجود نوعی رابطه نزدیک و مشکوک بین این شرکت با دولت چین اشاره کرد.

گفتنی است هواوی برای توسعه شبکه‌های نسل پنجم تا سال ۲۰۱۷، سرمایه‌ای بالغ بر ۶۰۰ میلیون دلار اختصاص داده است.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه