ساخت نرم‌افزاری برای کنترل پهپادها با حرکت دست. تاریخ انتشار : دوشنبه, 14 دی 1394 10:24. برنامه‌نویسان تایوانی موفق شدند نرم‌افزاری برای ساعت هوشمند اپل طراحی کنند که با آن می‌توان پهپادها را با حرکت دست هدایت کرد. نام تایوان از دیرباز با اسباب‌بازی‌های اعجاب‌آور و الکترونیکی گره خورده است اما این‌ بار این جزیره کوچک محصولات خارق‌العاده تازه‌ای ارائه داده که بیشتر در حوزه تکنولوژی است تا بازی. محققان در مؤسسه PVD+ نرم‌افزاری را طراحی کرده‌اند که پس از نصب روی ساعت هوشمند اپل، می‌تواند با په ...

ساخت نرم‌افزاری برای کنترل پهپادها با حرکت دست

تاریخ انتشار : دوشنبه, 14 دی 1394 10:24


اخبار,اخبار علمی,کنترل پهپاد با دست

برنامه‌نویسان تایوانی موفق شدند نرم‌افزاری برای ساعت هوشمند اپل طراحی کنند که با آن می‌توان پهپادها را با حرکت دست هدایت کرد.

نام تایوان از دیرباز با اسباب‌بازی‌های اعجاب‌آور و الکترونیکی گره خورده است اما این‌ بار این جزیره کوچک محصولات خارق‌العاده تازه‌ای ارائه داده که بیشتر در حوزه تکنولوژی است تا بازی. محققان در مؤسسه PVD+ نرم‌افزاری را طراحی کرده‌اند که پس از نصب روی ساعت هوشمند اپل، می‌تواند با پهپاد ارتباط برقرار کند و مطابق با حرکت دست شخصی که ساعت را به مچ خود بسته، آن‌ را هدایت کند.


این شرکت پیش از این نیز محصولات پر سروصدایی تولید کرده بود؛ کنترل نور و رنگ با حرکت دست، ربات کروی که خود را سرهم می‌کند و BB-8 نام دارد و بالاخره آخرین محصول که دو ماه قبل رونمایی شد و یک یخچال به شکل آدم آهنی فیلم جنگ ستارگان بود، همگی در فهرست تولیدات عجیب این شرکت هستند. اما نرم‌افزار تازه طراحی‌شده که در فیلم نحوه کارکرد آن مشخص است، یک محصول بسیار کاربردی است و شرکت PVD+ به دنبال ثبت حق استفاده از این پلت فورم (پتنت) برای فروش آن است.


هدایت پهپادهای شخصی برای پروازی آرام و امن، یکی از کارهای سخت است و وقتی این پهپادها در نزدیکی زمین قرار می‌گیرند، سختی این کار بیشتر هم می‌شود. حال تایوانی‌ها امیدوارند با محبوبیتی که این محصولات هر روز در بین مردم پیدا می‌کنند و با استفاده از شهرت و همه‌گیری استفاده از ساعت هوشمند اپل، بتوانند از پیوند این دو محصول محبوب پول خوبی به دست بیاورند.

اخبار علمی - آنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه