ساخت هارددیسک مجازی در بازی Minecraft

دلگرم- بازیکن‌های بازی کامپیوتری Minecraft موفق شدند یک هارددیسک مجازی را در این بازی بسازند که تمامی عملیات‌های مرسوم هارددیسک‌های واقعی را شبیه‌سازی می‌کند.

ساخت هارددیسک مجازی در بازی Minecraft

بازیکن‌های بازی کامپیوتری Minecraft موفق شدند یک هارددیسک مجازی را در این بازی بسازند که تمامی عملیات‌های مرسوم هارددیسک‌های واقعی را شبیه‌سازی می‌کند.

به گزارش رایورز، این هارددیسک با ظرفیت ۴ کیلوبایت می‌تواند پذیرای هرگونه فایلی که در این حجم جا می‌شود باشد.

در آزمایش‌های انجام‌شده بر روی عملکرد این هارددیسک مجازی مشخص شد که تمامی فرایند خواندن و نوشتن داده بر روی این هارددیسک درست همانند هارددیسک‌های فیزیکی امکان‌پذیر است.

بازیکن‌های این بازی در ابتدا یک نسخه یک کیلوبایتی از این هارددیسک را ساخته و سپس آن را به نسخه ۴ کیلوبایتی ارتقا دادند.

ساخت هارددیسک مجازی در بازی Minecraft - تصویر 2

همچنین این افراد اعلام کردند که قصد دارند تا در آینده‌ای نزدیک، یک کامپیوتر کامل را در محیط این بازی شبیه‌سازی نمایند.

بازی ‌ Minecraft یک بازی ویژه و دارای گرافیک بسیار ساده است که روند منحصربه‌فرد آن موجب شده است تا این عنوان از زمان عرضه خود در سال ۲۰۰۹ تا به امروز بتواند به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های جهان تبدیل شود.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه