سفر یکی از مدیران مایکروسافت به مصر

ایتنا – مدیر عملیاتی شرکت مایکروسافت در سفر به مصر، با برخی از مقامات بلندپایه مصری دیدار و گفتگو خواهد کرد.

سفر یکی از مدیران مایکروسافت به مصر

کوین ترنر (Kevin Turner) مدیر عملیاتی شرکت مایکروسافت برای بار دوم به مصر سفر می‌کند تا ضمن دیدار با برخی از مقامات بلندپایه مصری، در مورد راهکارهای توسعه روابط دوجانبه بین این شرکت آمریکایی و دولت مصر رایزنی کند.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز به نقل از روزنامه المصری الیوم، شرکت مایکروسافت تاکنون با همکاری دولت مصر طرح‌های ملی و پروژه‌های مختلفی را در این کشور آفریقایی راه‌اندازی کرده است که در صدر آنها پروژه‌های حمایت از شهروندان مصری قرار دارد.

ارتقاء سطح توانمندی و تجارب جوانان مصری، پشتیبانی از کارآفرینی و اشتغال، حمایت از شرکت‌های کوچک و متوسط و بهبود آموزش از جمله اهداف این پروژه‌ها اعلام شده است.

ترنر در این دیدار پیرامون اجرای برخی طرح‌های جدید در راستای پشتیبانی از برنامه‌های توسعه مصر از جمله به‌کارگیری فناوری ابری و ابزار همراه در نهادهای دولتی، با مسئولین این کشور رایزنی خواهد کرد.

ترنر همچنین از تصمیم مایکروسافت مبنی بر مشارکت در برخی طرح‌های ملی از جمله پروژه حفر کانال جدید موازی با کانال سوئز خبر داد.

خالد عبدالقادر مدیر مایکروسافت مصر، دیدار ترنر از کشور متبوعش را فرصتی برای افزایش همکاری‌های دوجانبه دانست.

۱۳۹۳-۱۰-۰۶ ۱۴:۱۵:۰۷

حتی از مصر انقلابی و آشوب زده هم فرسنگها عقب افتاده ایم.

۱۳۹۳-۱۰-۰۷ ۱۰:۰۹:۰۸

عیبی نداره عوضش ما از یک نظام هماهنگ و رو به رشد و به قول خودشان مترقی برخوردرایم
خخخخخخ

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه