سود 127 میلیارد تومانی شرکت ارتباطات ثابت

مدیر عامل آشنای اول خبر داد

دلگرم- البته در این میان استان‌هایی مانندکهکیلویه و بویر‌احمد که هزینه‌ها بالا و درآمد کم است، زیان‌ده هستند.

چندی پیش مدیر عامل شرکت ارتباطات ثابت ایران گفت: علی‌رغم آنکه شرکت در برخی از استان‌ها زیان‌ده است، ولی در مجموع امسال ۱۲۷ میلیارد تومان سود داشته‌ایم.

به گزارش دلگرم به نقل از ایسنا، کارگزار درباره وضعیت مالی شرکت ارتباطات ثابت، اظهار کرد: استان‌هایی مانند کهکیلویه و بویر‌احمد که هزینه‌ها بالا و درآمد کم است، زیان‌ده هستند.

وی با اشاره به این‌که تعرفه تلفن ثابت جوابگوی هزینه‌های این بخش نیست، افزود: در حوزه تلفن همراه به دلیل آنکه هزینه‌ نگهداری شبکه به مراتب کمتر از شبکه تلفن ثابت است و به دلیل تعرفه‌های بالای تلفن همراه، سود‌دهی مطلوب است، اما در حوزه تلفن ثابت هزینه‌ها بسیار بالا و تعرفه پایین است و در نهایت مراجع ذی‌ربط باید در این زمینه تصمیم جدی اتخاذ کنند.

کارگزار بر اساس اطلاعات نشریه ارتباطات در زمینه‌ی وضعیت مشترکان ADSL مخابرات در سطح کشور نیز گفت: در حوزه واگذاری ADSL از دو سال پیش برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته و در حال حاضر حدود سه میلیون مشترک ADSL در کل کشور داریم و امسال هم برای واگذاری و دایری پنج میلوین پورت برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

کارگزار در پایان خاطر نشان کرد: اگر حوزه تلفن ثابت گسترش کافی پیدا کند، برخی استان‌های زیان‌ده هم به سوددهی می‌رسند.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه