سونی 18.5 میلیون پلی‌استیشن 4 فروخت

دلگرم- گویا کمپانی سونی در دوران تعطیلات کریسمس فصل پرفروغی از فروش این محصول را پشت سر گذاشته است!

سونی 18.5 میلیون پلی استیشن 4 فروخت

شرکت سونی اعلام کرد که از زمان شروع عرضه کنسول بازی پلی‌استیشن ۴ در سال گذشته ۱۸.۵ میلیون دستگاه از این محصول را به فروش رسانده است.

به گزارش دلگرم به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه خبری ان دی تی وی،‌ این درحالی است که سونی تا پایان اکتبر ۲۰۱۴ تنها ۱۳.۵ میلیون دستگاه کنسول پلی استیشن ۴ به فروش رسانده بود و نشان می‌دهد که در دوران تعطیلات کریسمس فصل پرفروغی از فروش این محصول را پشت سر گذاشته است.

به علاوه سونی اعلام کرد که ۱۰.۵ میلیون کاربر در سرویس پلی استیشن پلاس عضویت دارند که به کاربران ماهانه بازی‌های دیجیتال رایگان و امکان بازی آنلاین را ارائه می دهد.

تعداد کاربران پلی استیشن پلاس در پایان اکتبر ۲۰۱۴ میلادی ۷.۹ میلیون نفر بود.

این آمار در شرایطی است که شبکه پلی استیشن سونی در روزهای بیست و چهارم تا بیست و نهم دسامبر هدف حمله هکرها قرار گرفته و از دسترس خارج شده بود.

برای شرکت سونی که به دلیل فروش راکد تلویزیون‌ها و گوشی‌های هوشمند خود طی شش سال گذشته پنجمین سال ضرردهی را تجربه می‌کند، عملکرد پلی استیشن ۴ یک نقطه امید بوده است.

این درحالی است که شرکت‌های مایکروسافت و نینتندو که به ترتیب کنسول‌های ایکس باکس وان و کنسول وی را عرضه می کنند هنوز آمار فروش تعطیلات کریسمس خود را اعلام نکرده‌اند.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه