سیب‌استور آغاز بکار کرد

دلگرم- اصلی‌ترین مزیت سیب‌استور نسبت به راه‌های دیگر، امنیت آن و عدم دسترسی سیب‌استور به حساب کاربران در فروشگاه اپل(Apple ID) می‌باشد.

سیب استور آغاز بکار کرد

نشست خبری افتتاح سرویس «سیب‌استور»، محصولی از گروه طراحی و توسعه‌ سیب، عصر روز شنبه ۱۷ خرداد، با حضور جمعی از اصحاب رسانه و مدیران و توسعه‌دهندگان این سرویس برگزار شد.

به گزارش دلگرم به نقل از ایتنا، در این نشست به بررسی این سرویس پرداخته شد و قرعه‌کشی میان شرکت‌کنندگان کمپین افتتاح سیب‌استور برای یک عدد iPhone 5s 16GB انجام گردید.

سیب‌استور سرویسی منحصربفرد است که خرید ریالی اپلیکیشن‌های iTunes App Store برای دستگاه‌های همراه شرکت Apple را مقدور می‌سازد.
ثبت‌نام در این سرویس از فروردین سال جاری آغاز شده بود و در تاریخ ۱۷ خرداد و بعد از نشست خبری، رسما کار خود را در مرحله‌ آزمایشی آغاز کرد.

سیب‌استور برای کاربران پیش‌ِثبت‌نام شده صفی تشکیل داده تا کاربران را به ترتیب صف وارد سیستم کند تا علاوه بر ارزیابی منابع و کارایی سرویس، خدمات هرچه بهتری ارائه دهد.
این سرویس یک راه‌حل برای خرید ریالی اپلیکیشن‌های iTunes App Store می‌باشد.
این امر تا پیش ازین بصورت خرید Gift Card و یا نصب توسط فروشندگان دستگاه‌ها انجام می‌شده‌ است.

مزیت رقابتی سیب‌استور و مواردی که این سرویس را از راه‌حل‌های مشابه و قدیمی متمایز می‌کند عبارتند از سادگی در پرداخت و دریافت اپلیکیشن، رعایت حقوق توسعه‌دهندگان اپلیکیشن‌ها، قیمت‌های مناسب به نسبت راه‌حل‌های موجود دیگر، امکان خرید تمامی اپلیکیشن‌های موجود در iTunes App Store، ثبت شدن تمامی خرید‌های انجام شده در حساب‌کاربری اپل یا همان Apple ID کاربران، امکان خرید و هدیه دادن اپلیکیشن‌ها و در نهایت امکان پشتیبان‌گیری تمامی اپلیکیشن‌های خریداری شده و اطلاعات آنها بر روی نرم‌افزار iTunes.

اصلی‌ترین مزیت سیب‌استور نسبت به راه‌های دیگر، امنیت آن و عدم دسترسی سیب‌استور به حساب کاربران در فروشگاه اپل(Apple ID) می‌باشد.
نکته مهم دیگر این که اپلیکیشن‌ها به هیچ‌وجه از طریق سیب‌استور نصب نمی‌گردد.
کاربران به صورت مستقیم فایل را از سرورهای شرکت اپل دریافت و نصب خواهند کرد.

فاز ابتدایی پروژه‌ سیب‌استور تسهیل امر خرید اپلیکیشن از فروشگاه AppStore می‌باشد، اما در آینده نزدیک فاز‌ بعدی پروژه، که سهولت در ارسال اپلیکیشن‌ها به AppStore توسط توسعه‌دهندگان، و تکمیل چرخه کسب و کارهای ایرانی در AppStore می‌باشد، شروع به کار خواهد کرد.

در این مرحله سیب‌استور تسهیلاتی برای توسعه دهندگانی که امکان ارسال اپلیکیشن به AppStore را ندارند، فراهم خواهد کرد تا بتوانند محصولات خود را به صورت قانونی به فروش رسانده و سود حاصل از فروش آنها را بصورت ریالی دریافت نمایند.

همچنین در آینده‌ نزدیک برنامه‌های دیگری برای بلاگر‌ها و صاحبان رسانه‌های دیجیتالی جهت همکاری در فروش اپلیکیشن‌ها و ترغیب کاربران به استفاده از سیب‌استور، در دستور کار این سرویس قرار دارد.
سیب‌استور تلاش می‌کند با برطرف کردن موانع کاربران و توسعه دهندگان ایرانی، چرخه خرید و فروش اپلیکیشن‌های iOS در ایران را تسهیل بخشد.

درحال حاضر کابران سرویس می‌توانند از طریق وب‌سایت و یا به وسیله اپلیکیشن اختصاصی و رایگان سیب‌استور(موجود در AppStore) نسبت به خرید اپلیکیشن‌های مختلف اقدام نمایند.

قرعه‌کشی
سیب‌استور برای شرکت‌کنندگان کمپین افتتاحیه سرویس خود، قرعه‌کشی ویژه‌ای ترتیب داد که میان کاربران ثبت نام شده و کسانی که اقدام به اشتراک گذاری تبلیغات سیب‌استور در شبکه‌های اجتماعی کرده بودند انجام شد.
در این قرعه‌کشی که در دو مرحله و در حضور اصحاب رسانه، درانتهای نشست خبری و میان ۳۷۰۰ نام، انجام گرفت ابتدا ۱۵ نام بصورت اتوماتیک توسط سیستم انتخاب شد، و برنده نهایی بصورت سنتی از بین این ۱۵ نام و توسط مهمانان انتخاب گردید.

آقای مرتضی استرآبادی، کاربر گرامی سیب‌استور از گنبد کاووس، برنده‌ خوش شانس این قرعه‌کشی بود.

نشانی سرویس: www.seebstore.com
نشانی دریافت اپلیکیشن سرویس: seebstore.com/get

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه