عذرخواهی رسمی سازنده صفحات پاپ‌آپ

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

دلگرم- سازنده صفحات پاپ آپ در ستون ویژه خود در نشریه آتلانتیک از ساخت این سیستم ابزار پشیمانی کرده و از تمامی کاربران اینترنتی عذرخواهی نمود.

عذرخواهی رسمی سازنده صفحات پاپ آپ

سازنده صفحات پاپ آپ در ستون ویژه خود در نشریه آتلانتیک از ساخت این سیستم ابزار پشیمانی کرده و از تمامی کاربران اینترنتی عذرخواهی نمود.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز، مخترع این پدیده که ایتان زاکرمن نام دارد در ستون خود نوشت که از ساخت این پدیده هدف نیکی داشته است ولی استفاده امروزی و به‌ نوعی بیش‌ از حد صفحات پاپ آپ برای تبلیغات موجب شده است تا این پدیده به یک ابزار آزاردهنده برای کاربران تبدیل شود و به همین دلیل نیز او از تمامی کاربران اینترنت که از این موضوع رنج برده‌اند عذرخواهی می‌کند.

این پدیده برای بهینه‌سازی کارایی تبلیغات در اینترنت ساخته شد و زاکرمن در ابتدا آن را برای یک شرکت فروش ماشین تولید کرد.

عذرخواهی رسمی سازنده صفحات پاپ‌آپ - تصویر 2

صفحات پاپ آپ صفحاتی هستند که به‌طور خودکار با ورود به یک صفحه ممکن است در قالب صفحه مجزایی برای شما گشوده شوند و معمولاً شامل تبلیغات هستند.

سازندگان مرورگرهای وب در نسخه‌های امروزی نرم‌افزارهای خود امکان مسدود نمودن صفحات پاپ آپ را فراهم ساخته‌اند ولی همچنان مزاحمت این صفحات برای بسیاری از کاربران اینترنت پابرجاست.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه