عرضه نسخه پیش نمایش ویندوز 10 برای کاربران عادی

دلگرم- باید دید استقبال کاربران از ویندوز 10 چطور خواهد بود.

عرضه نسخه پیش نمایش ویندوز 10 برای کاربران عادی

چند روز پس از آن که مایکروسافت تازه‌ترین نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ را برای کاربران حرفه‌ای عرضه کرد، گفته می‌شود که قرار است نسخه‌ای از آن برای کاربران عادی هم عرضه شود.

به گزارش دلگرم به نقل از فارس، قرار است مایکروسافت در ماه ژانویه یعنی حدود دو ماه دیگر نسخه پیش نمایشی از ویندوز ۱۰ را در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.
ویندوز ۱۰ که Threshold نیز نام گرفته از امکانات مختلفی برای راضی کردن کاربران علاقه‌مند به امکانات لمسی و همین‌طور افرادی که دوست دارند به همان شیوه سنتی از ویندوز استفاده کنند برخوردار است.

انتظار می‌رود نسخه نهایی ویندوز ۱۰ قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۵ در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. منابع خبری می‌گویند مایکروسافت در ماه ژانویه جزئیات بیشتری را در مورد یکی از ویژگی‌های کلیدی ویندوز ۱۰ موسوم به Continuum ارائه خواهد کرد.

Continuum استفاده از ویندوز ۱۰ روی گوشی‌ها، تبلت‌ها و همین طور از طریق کنسول بازی Xbox One را تسهیل می‌کند.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه