تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 08:53. فضانورد سازمان فضایی اروپا عکس فضایی دریای خزر و رودی که آن را به جهان متصل می کند در صفحه مجازی خود منتشر کرده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران، دریای خزر یکی از بزرگترین دریاچه های جهان و وسیعترین پهنه آب محصور در خشکی است این دریای زیبا یکی از مهمترین منابع طبیعی کشور ایران به حساب می آید. رود ولگا در غرب روسیه با سه هزار و 692 کیلومتر طول، طولانی‌ترین و پرآب‌ترین رود اروپا است که پس از طی مسیر زیادی به دریای خزر می‌ریزد. حلقه اتصال دریاچه خزر از ...

عکس های فضایی از دریای خزر و رودی که آن را به جهان متصل می کند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 08:53


اخبارعلمی,خبرهای علمی,دریای خزر

فضانورد سازمان فضایی اروپا عکس فضایی دریای خزر و رودی که آن را به جهان متصل می کند در صفحه مجازی خود منتشر کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، دریای خزر یکی از بزرگترین دریاچه های جهان و وسیعترین پهنه آب محصور در خشکی است  این دریای زیبا یکی از مهمترین منابع طبیعی کشور ایران به حساب می آید.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,دریای خزر

 

رود ولگا در غرب روسیه با سه هزار و 692 کیلومتر طول، طولانی‌ترین و پرآب‌ترین رود اروپا است که پس از طی مسیر زیادی به دریای خزر می‌ریزد. حلقه اتصال دریاچه خزر از راه کانال ولگا-دن و این رود  به آب های آزاد در دنیا است.  81 درصد آب ورودی خزر را رود عظیم ولگا تامین می‌کند.

 

اخبارعلمی,خبرهای علمی,دریای خزر

 

تیم پیک، فضانورد بریتانیایی اسا(ESA) که به مدت شش ماه است در ایستگاه فضایی بین المللی گذران زندگی و کار می کند عکس زیبایی از دریای خزر و رود ولگا در صفحه مجازی خود منتشر کرده است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه