تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 اسفند 1395 08:31. مردم با دیدن غذا در کاغذهای ساده به فکر لاغر شدن خواهند افتاد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پوفسور وولفرم شولتز، دانشمند اعصاب در آخرین تحقیق‌های خود روی سیستم عصبی انسان به این نتیجه رسیده است که اگر غذاهایی که کالری بالا دارند و هیچ ارزش غذایی ندارند، در بسته‌های ساده پیچیده شوند، مردم اضافه وزن نخواهند داشت. این دانشمند که در زمینه دانش خود موفق به دریافت جایزه هم شده است در این باره گفت بسته‌های رنگی و متنوع این نوع غذاها مانند فست فودها ب ...

غذاها باید در کاغذهای ساده فروخته شوند /تصاویر

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 18 اسفند 1395 08:31


مردم با دیدن غذا در کاغذهای ساده به فکر لاغر شدن خواهند افتاد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران جوان، پوفسور وولفرم شولتز، دانشمند اعصاب در آخرین تحقیق‌های خود روی سیستم عصبی انسان به این نتیجه رسیده است که اگر غذاهایی که کالری بالا دارند و هیچ ارزش غذایی ندارند، در بسته‌های ساده پیچیده شوند، مردم اضافه وزن نخواهند داشت.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

این دانشمند که در زمینه دانش خود موفق به دریافت جایزه هم شده است در این باره گفت بسته‌های رنگی و متنوع این نوع غذاها مانند فست فودها باعث ایجاد انگیزه در خوردن این نوع غذاها در افراد می‌شود.

 

بر اساس گفته‌های این دانشمند، برندی که روی بسته‌های این نوع غذاها وجود دارد هم باعث می‌شود تا افراد تحریک شوند به سراغ برندهای مختلفی از این نوع غذاها بروند.

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

از نظر این دانشمند بهترین راه برای جلوگیری از چاقی زیاد در افراد این است که بسته‌های رنگارنگ و مدل‌دار این غذاها جای خود را با کاغذهای ساده جایگزین شوند تا افراد کمتر به این تشویق شوند تا از این نوع غذاها بخورند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه