تاریخ انتشار : سه شنبه, 03 آذر 1394 14:35. مرکز نوآوری دانشگاه اوهایو با کمک فناوری چاپ سه‌بعدی یک ویلچر کوچک برای سگی معلول درست کردند. «تامبلز» یک سگ دورگه از نژاد «تری یر» و «شکاری پاکوتاه» است؛ 6 هفته دارد و مثل همه توله‌سگ‌ها بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است. این توله‌سگ زیبا بدون پاهای جلو متولد شد و این بدان معناست که در شش هفته اخیر خودش را روی زمین می‌کشیده است. هرچند الآن کمی به این وضعیت عادت کرده اما پناهگاه Friends of the Shelter Dogs در آتنز اوهایو به دنبال یافتن راه بهتری برای ا ...

فناوری چاپ سه‌بعدی در خدمت حیوانات معلول + تصاویر

تاریخ انتشار : سه شنبه, 03 آذر 1394 14:35


مرکز نوآوری دانشگاه اوهایو با کمک فناوری چاپ سه‌بعدی یک ویلچر کوچک برای سگی معلول درست کردند.

«تامبلز» یک سگ دورگه از نژاد «تری یر» و «شکاری پاکوتاه» است؛ 6 هفته دارد و مثل همه توله‌سگ‌ها بسیار جذاب و دوست‌داشتنی است. این توله‌سگ زیبا بدون پاهای جلو متولد شد و این بدان معناست که در شش هفته اخیر خودش را روی زمین می‌کشیده است. هرچند الآن کمی به این وضعیت عادت کرده اما پناهگاه Friends of the Shelter Dogs در آتنز اوهایو به دنبال یافتن راه بهتری برای این حیوان معلول بودند.

خوشبختانه مرکز نوآوری دانشگاه اوهایو  (Ohio University Innovation Center ) با کمک فناوری چاپ سه‌بعدی یک ویلچر کوچک برای تامبلز درست کردند و همان‌طور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید به لطف این فناوری سگ معلول روی پاهای خود راه می‌رود و شرایط بهتری دارد.

 

اخبار,اخبار گوناگون,فناوری چاپ سه‌بعدی

 

اخبار,اخبار گوناگون,فناوری چاپ سه‌بعدی

 

اخبار علمی - باشگاه خبرنگاران

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه