فیلترینگ هوشمند با کنترل اینستاگرام آغاز به کار کرد

با مسدودسازی "صفحات غیراخلاقی"

دلگرم- ظاهرا از این پس نیاز به فیلتر کردن کامل ابزارهای پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی وجود ندارد.

فیلترینگ هوشمند با کنترل اینستاگرام آغاز به کار کرد

با موفقیت در دسترسی به امکان مسدودسازی فقط محتوای مجرمانه، نیاز به فیلتر کردن کامل ابزارهای پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی از بین رفت.

به گزارش دلگرم به نقل از فارس، در پی آغاز پالایش هوشمند، از اوایل هفته جاری صفحات غیراخلاقى شبکه اجتماعی اینستاگرام فیلتر شده است. این در حالی است دسترسی به دیگر صفحات این شبکه اجتماعی کماکان بدون تغییر امکان پذیر است.

با توجه به اینکه اکنون گوشی موبایل در دسترس تمام گروه‌‌های سنی قرار دارد و گروه‌های کم سن و نوجوان از طرفداران پروپاقرص اینترنت و شبکه‌های اجتماعی هستند، امکانی که خیال والدین را در استفاده فرزندان از این فضا آسوده کند، بسیار ضروری است.

از سوی دیگر با موفقیت در دسترسی به امکان مسدودسازی فقط محتوای مجرمانه، نیاز به فیلترکردن کامل ابزارها پیام رسان و شبکه‌های اجتماعی از بین رفت و همچنان امکان استفاده به جا از این ابزارهای ارتباطی برای کاربران فراهم خواهد بود.

۱۳۹۳-۱۰-۰۳ ۱۵:۵۸:۰۲

هر وقت اینترنت هوشمند باعث کم شدن فیلترینگ شد خبر بدید! راستی احراز هویت کی شروع میشه؟ پرسیدن شماره شناسنامه و کارت ملی کاربر و شماره شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر کاربر و وضعیت تحصیلی، تاهل، اشتغال و سربازی کاربر به منظور تعیین سطح دسترسی او بین محدود، خیلی محدود و به شدت محدود؟

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه