قابلیت‌های ویندوز ۱۰ برای بازی‌های ویدیویی در کنفرانس GDC 2015 معرفی می‌شود

دلگرم- مایکروسافت 16 برنامه ویژه تدارک دیده است که در تمامی آنها بر معرفی DirectX 12 و قابلیت‌های ویندوز 10 در عرصه بازی تاکید دارد.

قابلیت های ویندوز ۱۰ برای بازی های ویدیویی در کنفرانس GDC 2015 معرفی می شود

کنفرانس جهانی GDC 2015 که در آن آخرین دستاوردهای صنعت بازی‌های رایانه‌ای به نمایش گذاشته می‌شود به زودی برگزار خواهد شد و مایکروسافت از هم‌اکنون خود را برای آن آماده کرده است.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم، شرکت مایکروسافت روی وبلاگ رسمی خود اعلام کرد که "فیل اسپنسر"(Phil Spencer) مدیر مرکز Xbox قصد دارد با انجام سخنرانی در مورد آخرین فعالیت‌های مایکروسافت در حوزه بازی‌های رایانه‌‌ای، ابزارهای کاربردی کنسول Xbox، قابلیت‌های ویندوز ۱۰ در زمینه بازی‌های ویدیویی و سرویس Xbox Live صحبت کند.

شرکت مایکروسافت همچنین ۱۶ برنامه ویژه تدارک دیده است که در تمامی آنها بر معرفی DirectX ۱۲، قابلیت‌های ویندوز ۱۰ در عرصه بازی و توسعه هرچه بیشتر کنسول Xbox One تاکید دارد.

قابلیت‌های ویندوز ۱۰ برای بازی‌های ویدیویی در کنفرانس GDC 2015 معرفی می‌شود - تصویر 2

مایکروسافت در این مطلب وبلاگی نوشته است: « ... و بیشتر» که به عقیده کارشناسان این عبارت می‌تواند به معنی معرفی قابلیت‌های بیشتر این شرکت نرم‌افزاری در عرصه بازی باشد.

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، مایکروسافت همچنین قصد دارد عینک هوشمند HoloLens که در حوزه حقیقت مجازی ساخته شده است و می‌تواند تجربه جدید از بازی‌های ویدیویی ارائه دهد را معرفی کند.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه