ماجرای سایتی که چند هفته بعد از راه اندازی به قیمت 85 هزار دلار فروخته شد

دلگرم- این سایت به کاربرانش امکان می‌دهد برای افرادی که با آنها دشمنی دارند پاکت‌هایی حاوی مواد براق و درخشنده ارسال کنند.

ماجرای سایتی که چند هفته بعد از راه اندازی به قیمت 85 هزار دلار فروخته شد

یک استرالیایی توانسته بابت فروش وب سایتی که تنها چند هفته از راه اندازی آن می گذرد ۸۵ هزار دلار درآمد کسب کند.

به گزارش دلگرم به نقل از فارس، این سایت به کاربرانش امکان می‌دهد برای افرادی که با آنها دشمنی دارند پاکت‌هایی حاوی مواد براق و درخشنده ارسال کنند.

سایت یادشده به نشانی ShipYourEnemiesGlitter.com توسط جوانی ۲۲ ساله توسط متیو کارپینتر راه اندازی شده و نام فرد خریدار آن اعلام نشده است.

کارشناسان از اینکه فردی حاضر شده برای خرید سایتی که تنها یک کارکرد ساده دارد – ارسال خرده کاغذهای براق برای انتقام گیری به قصد شوخی و تفریح – متحیر شده‌اند.

روش کار این سایت بدین شکل است که فرد خریدار هزینه اندکی برای ارسال یک پاکت پر از مواد براق می‌پردازد و همراه با آن یادداشتی را هم ارسال می‌کند تا برای گیرنده آن مشکل ایجاد کند.

طراح این سایت می‌گوید آن را برای تفریح و خنده طراحی کرده، ولی توانسته طی چند هفته بابت ارائه همین خدمات ساده به علاقمندان بیش از ۲۰ هزار دلار درآمد کسب کند. به گفته وی میزان تقاضا برای دسترسی به این خدمات تا بدان حد افزایش یافت که وی مجبور شد ارائه خدمات خود را به حالت تعلیق درآورد.

سایت ShipYourEnemiesGlitter.com تنها در عرض چهار روز بیش از ۲.۵ میلیون بازدیدکننده داشته است.

متیو کارپینتر که دیگر قادر به ارائه سایت خود نبود، آن را برای فروش عرضه کرد و با ۳۴۳ پیشنهاد مواجه شد.

وی در نهایت با پیشنهادی برای فروش سایت یاد شده به قیمت ۸۵ هزار دلار موافقت کرد.

خریدار این سایت باید با چند سایت رقیب که به تقلید از آن خدمات مشابهی ارائه می‌دهند رقابت کند.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه