مدیر آمازون اینترنت را به فضا می‌برد. تاریخ انتشار : جمعه, 30 مهر 1395 09:43. جف بزوس مؤسس و مدیر اجرایی آمازون به جد دنبال توسعه اینترت در فضا است. به گزارش خبرآنلاین، همه 50 سال پیش آرمسترانگ را به یاد دارند که با رفتنش به فضا تاریخ بشر را عوض کرد و امروز جف بزوس به‌عنوان یکی از رهبران خرده‌فروشی آنلاین دنیا، فضا را در کنار اینترنت، دروازه بعدی برای خود و بشریت می‌بیند. وی که در کنفرانس Vanity Fair New Establishment Summit در سان فرانسیکو سخن می‌گفت، از نبود زیرساخت برای شکوفا شدن استعداده ...

مدیر آمازون اینترنت را به فضا می‌برد

تاریخ انتشار : جمعه, 30 مهر 1395 09:43


 اخبارعلمی,خبرهای علمی,اینترنت

جف بزوس مؤسس و مدیر اجرایی آمازون به جد دنبال توسعه اینترت در فضا است.

 به گزارش خبرآنلاین، همه 50 سال پیش آرمسترانگ را به یاد دارند که با رفتنش به فضا تاریخ بشر را عوض کرد و امروز جف بزوس به‌عنوان یکی از رهبران خرده‌فروشی آنلاین دنیا، فضا را در کنار اینترنت، دروازه بعدی برای خود و بشریت می‌بیند.

 

وی که در کنفرانس Vanity Fair New Establishment Summit در سان فرانسیکو سخن می‌گفت، از نبود زیرساخت برای شکوفا شدن استعدادهای فضایی و کارآفرینی انتقاد کرده و گفت سالها پیش دو نفر در کارگاه خود اینترنت را توسعه دادند اما در حال حاضر شاید دو نفر وجود داشته باشند، اما زیرساختی در فضا وجود ندارد که آن دو بتوانند استعداد خود را در آنجا شکوفا کنند.

 

بزوس تأکید کرد پروژه فضایی بلواورجین را به همین منظورتوسعه داده است و وی می‌خواهد همان کاری که در سال 1995 برای توسعه آمازون کرد را برای فضا از حالا آغاز کند.

 

مدیر آمازون در کنار ایلان ماسک قصد توسعه صنعت ارزان‌قیمت فضایی را در سر می‌پرورانند تا نسل جدید و تجاری این صنعت را رونق دهند.

 

بزوس همچنین با توسعه سرویس وب آمازون سرور ارزان‌قیمت در اختیار استارتاپ ها قرار می‌دهد یا بتوانند رشد کنند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه