مردم خاورمیانه گوشی هوشمند را به کنسول بازی ترجیح می‌دهند

شیفتگان بازی‌های رایانه‌ای:

دلگرم- 30 درصد مردمی که در منطقه خاورمیانه زندگی می‌کنند ترجیح می‌دهند بازی‌های مورد علاقه خود را روی گوشی هوشمند در اختیار داشته باشند.

مردم خاورمیانه گوشی هوشمند را به کنسول بازی ترجیح می دهند

بیشتر مردم خاورمیانه برای انجام بازی‌های رایانه‌ای مورد علاقه خود گوشی هوشمند و رایانه لوحی را به کنسول بازی و رایانه شخصی ترجیح می‌دهند.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز، نتایج حاصل از گزارش جدید ITP.net e-Lifestyle نشان داد که ۳۰ درصد مردمی که در منطقه خاورمیانه زندگی می‌کنند ترجیح می‌دهند بازی‌های مورد علاقه خود را روی گوشی هوشمند در اختیار داشته باشند و ۲۶ درصد آنها هم انجام بازی‌ها روی رایانه لوحی را ترجیح می‌دهند.

در بین طرفداران پروپاقرص بازی‌های رایانه‌ای در خاورمیانه، ۱۷ درصد رایانه‌های شخصی را ترجیح دادند و ۱۲ درصد هم اعلام کردند که انجام این بازی‌ها روی کنسول‌های بازی برایشان محبوب‌تر است.

در این بررسی مشخص شد که Angry Birds و Candy Crush محبوب‌ترین بازی‌ها برای کاربران موبایلی خاورمیانه محسوب می‌شوند و آخرین کنسول‌های ساخته شده توسط دو شرکت مایکروسافت و سونی محبوبیت چندانی برای ساکنان خاورمیانه ندارد.

مردم خاورمیانه گوشی هوشمند را به کنسول بازی ترجیح می‌دهند - تصویر 2

لازم به ذکر است ۵۴ درصد افرادی که در این بررسی شرکت کردند بین ۱۲ تا ۴۰ سال سن داشتند، ۸۵ درصد آنها مرد بودند و ۱۵ درصد آنها را هم خانم‌ها تشکیل می‌دادند.

این نظرسنجی در ماه‌ می و ژوئن ۲۰۱۴ به صورت آنلاین انجام شد و ۶۹ درصد شرکت‌کنندگان در آن اماراتی، ۱۲ درصد سعودی و مابقی ساکن دیگر کشورهای منطقه بودند.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه