کارخانه تولید فروسیلیس. تولید فروسیلیس در کوره های قوس الکتریکی زیر شارژی انجام میشود. با توجه به ظرفیت تولید و نوع محصـول ازمهم ترین عوامل موثر بر سیسـتم مهندسـی تولیـد تغییـرات شیمیایی و فیزیکی مواد اولیه، آماده سازی آنها میباشد و موقعیت های جغرافیایی منابع تامین مواد از پارامتر های مهم دیگر در طراحی کارخانه ها و نیاز های تولیدی آن به شمار می آیند. سیستم مهندسـی تولید بـه طور کلی شامل مجموع عوامل موثر بر تولید و همچنین سیستم های هدایت و مدیریت قسمت های جنبی نظیر تعمیر و نگهداری، استفاده ا ...

مهندسي توليد فروسیلیسفروسیلیس,تولید فروسیلیس,فروش فروسیلیس

 كارخانه توليد فروسيليس


توليد فروسيليس در كوره هاي قوس الکتریکی زیر شارژی انجام میشود. با توجه به ظرفيت توليد و نوع محصـول ازمهم ترين عوامل موثر بر سيسـتم مهندسـي توليـد تغييـرات شيميايي و فيزيكي مواد اوليه، آماده سازي آنها میباشد و موقعيت هاي جغرافيايي منابع تامين مواد از پارامتر هاي مهم ديگر در طراحي كارخانه ها و نياز هاي توليدي آن به شمار مي آيند.


سيستم مهندسـي تولید بـه طور كلي شامل مجموع عوامل موثر بر تولید و همچنين سيستم هاي هدايت و مديريت قسمت هاي جنبي نظير تعمير و نگهداري، استفاده از توليدات فرعي و مكانيسم حفاظت و دفع آلودگي ها و ...است.


كارخانه توليد فروسيليس مانند شرکت آلیاژ سازان اشتهارد به گونه اي طراحي شده است كه حتي الامكان در بخش هاي مربوط به انتقال وشارژ مواد اولیه و ذوب و ريخته گري و غبار گيري از درجه اتوماسيون نسبتاً بالايي برخوردار باشد. سيستم مهندسي توليد و آموزش نيروي انساني بايد بر اساس نیاز های چنـين شرایطی طراحی شوند.  

 

فروش فروسیلیس,فروسیلیس,کارخانه فروسیلیس

 توليد فروسيليس يك فرآيند حساس است


تئوریهای علمی و تكنيك هاي عملي درخدمت پيشرفت  فرآيند تولید فروسیلیس 
توليد فروسيليس يك فرآيند حساس است. علاوه بر احاطه به اصول علمي و تئـوريک بـه تجربـه طـولاني ومهارت نياز دارد. از آغاز به كار يك كوره تا رسیدن به مرحله پايداري سيستم ها، وجهت رسيدن به حد استاندارد مطلوب تغييراتی در ترکیب شارژ لازم خواهد بود که معمولاً 1 تا 2 ماه طول مي كشد (مرحله راه اندازي) و از اين رو ثبت تجربه ها و احاطـه بر چگونگي عمليات به عنوان يك ضرورت مطرح است. بعد از این دوره رفتار کوره توسط تیم فنی کاملا شناخته میشود و مگر به دلایل نقص فنی، کوره بصورت مداوم و با شرایط ثابت ورودی و خروجی به کار خواهد پرداخت. حفظ ثباط در شرایط و ترکیب مواد شارژ موجب ثباط در کیفیت محصول نهایی خواهد بود.

فروسیلیس را به خاطر بسپارید...
 توليد فروسيليس فرآيند مداوم و پيچيده اي است كه به پارامترهاي متعددي بستگي داشته واين پارامترها مانند حلقه هاي زنجير مي باشند كه از به هم پيوستن آنها محصول مورد نظر توليد مي گردد.

 

مهمترين پارامتر هاي فروسيليسيم عبارتند از:  
• تجهيزات تولیدی، پشتيباني و آزمايشگاهي مناسب 
• مواد اوليه شارژ مرغوب (عيار بالا، خاكستر كم، واكنش پذيري خوب و مقاومت مكانيكي بالا)
• كنترل کیفیت مواد اوليه و نسبت های شارژ و محصول توليدي
• نيروي انساني ماهر و آموزش ديده
• راهبري صحيح كوره قوس الكتريك در فرآيند توليد فروسيليسيم
هر يك از پارامترهاي فوق تاثير خود را بر فرآيند تولید فروسیلیسیم داشته و هر كدام به نوبه خود مي تواند سر منشاء يكي از مشکلات كمي و یا كيفي توليد باشد.  


نوشته توسط کارشناس شرکت آلیاژ سازان اشتهارد فعال در زمینه تولید فروآلیاژها

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه