نشست خبری شرکت Thecus

از سوی دمسان رایانه برگزار شد:

دلگرم- هدف اصلي شركت دِکاس ایجاد و یکپارچه نمودن فناوری‌های ساده و نوآورانه در تولیدات و نیز ساخت محصولاتی مناسب کاربران خانگی، شرکت‌های کوچک و متوسط است.

نشست خبری شرکت Thecus

نشست خبري و اطلاع‌رساني شركت راهکارهای فناوری اطلاعات دمسان روز سه‌شنبه ۳۱ مرداد با حضور مديران این شركت و جمعی از خبرنگاران رسانه‌های كشور در محل هتل بزرگ تهران برگزار شد.

به گزارش دلگرم به نقل از ایتنا، در ابتدای اين نشست آقای اخلاقی مدیرعامل این شرکت، توضيحات مختصری پیرامون برخی محصولات موجود در سبد این شرکت نظیر Quantum،EMC۲ و Symantec ارائه نمود.
وی با بیان این مطلب که عمده این محصولات در زمینه ذخیره‌سازی متصل به شبکه، مناسب سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ می‌باشد، بر لزوم اضافه نمودن محصولاتی متناسب با نیازها و بودجه شرکت‌های کوچک و مصارف خانگی، در این سبد محصول تأکید نمود.

به گزارش خبرنگار ایتنا در ادامه این نشست، مهندس پوردوانی مدیر فروش شرکت دمسان ضمن ارائه تعاریفی از سیستم‌های ذخیره سازی و لزوم استفاده از اینگونه سیستم‌ها، به معرفی شرکت Thecus پرداخت. وي هدف اصلي شركت دِکاس را ایجاد و یکپارچه نمودن فناوری‌های ساده و نوآورانه در تولیدات و نیز ساخت محصولاتی مناسب کاربران خانگی، شرکت‌های کوچک و متوسط دانست.
پوردوانی خاطرنشان كرد: دِکاس با همکاری شرکت‌های بزرگی همچون اینتل، آکرونیکس و مک آفی توانسته است محصولات مناسبی در زمینه سخت افزار‌های ذخیره سازی داده‌ها و نیز راه‌کارهای یکپارچه سازی نرم افزاری را ارائه نماید.

سپس مرتضی بهـایـتا از مدیران ارشد دِکاس از طریق ویدئوکنفرانس با حاضران ارتباط زنده برقرار کرد و شرح مختصری از تاریخچه این شرکت بیان نموده و به تلاش دِکاس، برای تولید محصولات به‌روز دنیا و همکاری با برندهای مطرح همچون اینتل و آکرونیکس اشاره نمود. وی ضمن بیان ارتباط دِکاس با شرکت اینتل و همکاری حاصل از این مشارکت در زمینه تولید تراشه‌های مناسب برای ذخیره سازهای تحت شبکه، افزود: شرکت دِکاس از اولین استفاده کنندگان فناوری SOC اینتل در محصولات خود است که به‌طور اختصاصی جهت سیستم‌های ذخیره سازی متصل به شبکه طراحی و تولید شده‌اند. این نشست با طرح سوالاتی از سوی خبرنگاران و پاسخ به آن‌ها به پایان رسید.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه