نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۴ برگزار می‌شود

دلگرم- تاریخ دقیق آغاز مراحل جانمائی و ثبت نام قطعی از متقاضیان مشارکت نیز به زودی از طریق سایت رسمی این نمایشگاه و ارسال پیامک به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۴ برگزار می شود

نمایشگاه ایران تله کام ۲۰۱۴ از تاریخ ۱۴ لغایت ۱۷ مهر ماه ۱۳۹۳ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار خواهد گردید.

به گزارش دلگرم به نقل از ایتنا، فراخوان و آغاز مراحل ثبت نام متقاضیان مشارکت بخش داخلی پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی - ایران تله کام ۲۰۱۴ به زودی آغاز خواهد گردید.
از کلیه متقاضیان مشارکت تقاضا می‌گردد تا نامه درخواست کتبی خود را در سربرگ شرکت با معرفی نماینده ثابت تام‌الاختیار مسئول ثبت نام و حتما" با ذکر آدرس پست الکترونیک و شماره تلفن همراه و قید گروه کالائی شرکت متقاضی، جهت ثبت در بانک اطلاعاتی نمایشگاه، تا قبل از شروع جانمایـی به ستاد برگزاری ارائه نمایند.
تاریخ دقیق آغاز مراحل جانمائی و ثبت نام قطعی از متقاضیان مشارکت نیز به زودی از طریق سایت رسمی این نمایشگاه و ارسال پیامک به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

علاقه‌مندان درصورت نیــــــــــاز به کسب اطلاعات بیشتر همچنین می‌توانند از طریق شماره تلفن‌ها و یا فاکس با ستاد برگزاری نمایشگاه بشرح زیر تماس حاصل فرمایند.

تلفـن(بخش اداری-ثبت نام) : ۳۶-۸۸۲۰۵۷۳۵
تلفن(بخش مالی) : ۸۸۷۸۶۶۹۰
فـاکس: ۸۸۷۸۶۶۸۹
پست الکترونیک palarsamaneh@gmail.com

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه