پلی‌استیشن سونی بیست ساله شد

دلگرم- سونی برای این اتفاق تعداد 12300 دستگاه کنسول بازی Play Station 4 ویژه تولید کرده است تا خاطره نخستین مدل از این محصول که 20 سال قبل روانه بازار شده بود را یادآوری کند.

پلی استیشن سونی بیست ساله شد

کنسول بازی Play Station سونی که می‌توان آن را یکی از بهترین قطعات سخت‌افزاری طول تاریخ معرفی کرد، ۲۰ ساله شد.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز از ITWorld، شرکت ژاپنی سونی به منظور برگزاری مراسم ۲۰ سالگی این کنسول بازی محبوب، تعداد محدودی از این محصول را ویژه این اتفاق روانه بازار کرد تا علاقه‌مندان به Play Station در این اتفاق سهیم باشند.

شرکت سونی برای این اتفاق تعداد ۱۲۳۰۰ دستگاه کنسول بازی Play Station 4 ویژه تولید کرده است تا خاطره نخستین مدل از این محصول که ۲۰ سال قبل روانه بازار شده بود را یادآوری کند.

البته جزئیاتی که برای این کنسول‌های جدید در نظر گرفته شده، جالب است.
بدنه، دستگاه‌های کنترلی و دیگر لوازم جانبی این محصول با رنگ طوسی، دقیقا همرنگ نخستین مدل از Play Station ساخته شده‌اند که این اتفاق می‌تواند یادآور خاطرات فراوان برای علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای باشد.

پلی‌استیشن سونی بیست ساله شد - تصویر 2

لازم به ذکر است که حتی کابل‌های این کنسول بازی با همین رنگ ساخته شده‌اند و سونی با این کار سعی کرده است ضمن ارائه فناوری‌های جدید، خاطرات قبلی کاربران را هم زنده کند.

لازم به ذکر است که نخستین کنسول بازی سونی موسوم به PS1 در تاریخ ۳ دسامبر ۱۹۹۴ روانه بازار آمریکا شد و سپس کاربران جهانی در تاریخ ۶ دسامبر توانستند آن را خریداری کنند.

پلی‌استیشن سونی بیست ساله شد - تصویر 3

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه