چند اشتباه در سخنرانی مشهور استیو جابز

ایتنا – ادعای وجود اشتباه در سخنرانی شورانگیز استیو جابز در سال 2005

چند اشتباه در سخنرانی مشهور استیو جابز

استیو جابز رئیس فقید شرکت اپل، در سال ۲۰۰۵ در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان دانشگاه استنفورد شرکت کرد و در آنجا سخنرانی جالبی ایراد نمود.

این سخنرانی که از آن به عنوان یکی از الهام‌بخش‌ترین و تاثیرگذارترین سخنرانی‌ها یاد می‌شود، تا کنون میلیون‌ها بار در اینترنت مشاهده شده است.

به تازگی یک آمریکایی مدعی شده در این سخنرانی غرا چند اشتباه وجود داشته و وی آنها را اصلاح کرده است.

به گزارش دلگرم به نقل از رایورز، آرون سورکین (Aaron Sorkin) فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده آمریکایی، این مطلب را در گفت‌وگوی تلویزیونی در شبکه بلومبرگ مدعی شد.

وی که در حال تدوین فیلمنامه زندگی استیو جابز است، گفت استیو جابز پیش از آن سخنرانی سه بار تلفنی با من صحبت کرد. در یکی از این تماس‌ها از من خواست در نوشتن متن سخنرانی‌اش به او کمک کنم.

آقای سورکین می‌گوید اگر چه وی برخی اشتباه‌های چاپی و املایی متن را برطرف کرده ولی در هیچ یک از اندیشه‌ها و عبارات نطق دست نبرده است.

وی می‌گوید: این، اندیشه استیو جابز است و من چند قطعه موسیقی به آن افزوده‌ام.

به نظر می‌رسد خود استیو جابز نیز تحت‌تاثیر سخنرانی‌اش قرار گرفته بود زیرا در تمام دستگاه‌های مک، این متن در داخل یک فایل txt به صورت پیش‌فرض وجود دارد.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه