چه کسی به اینترنت شما متصل است؟

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

دلگرم- نرم‌افزار who is on my wi-fi به‌عنوان یک برنامه مفید برای بررسی افراد حاضر در شبکه وای فای می‌تواند برای کاربران عزیز ایتنا بسیار مناسب باشد

چه کسی به اینترنت شما متصل است؟

نرم‌افزار who is on my wi-fi به‌عنوان یک برنامه مفید برای بررسی افراد حاضر در شبکه وای فای می‌تواند برای کاربران عزیز ایتنا بسیار مناسب باشد.

به گزارش دلگرم به نقل از شماران سیستم، این نرم‌افزار به شما قابلیت‌هایی مانند بررسی افراد موجود در شبکه، نام‌گذاری افراد موجود در شبکه و .. را ارائه می‌کند.

در هر بار اجرای برنامه، ابتدا شبکه شما توسط نرم‌افزار اسکن خواهد شد و در ادامه لیستی از دستگاه‌های متصل به شبکه بر اساس آدرس آی پی و آدرس مک به شما ارائه خواهد گردید که می‌توانید نام هر دستگاه را معین نمایید تا در شرایط مختلف و تنها با یک نگاه بتوانید تشخیص دهید که کدام آی پی متعلق به کدام دستگاه است.

چه کسی به اینترنت شما متصل است؟ - تصویر 2

این برنامه از طریق لینک http://www.whoisonmywifi.com و برای تمامی ویندوزهای موجود در شرایط فعلی قابل‌دسترسی است و دانلود آن رایگان است.

ازجمله مزایای استفاده از این نرم‌افزار این است که می‌توانید به‌سادگی متوجه شوید که کسی به اینترنت شما متصل شده است و برای تغییر رمز عبور مودم خود اقدام کنید.

بیگلی بیگلی

۱۳۹۳-۰۵-۰۴ ۱۱:۳۹:۲۸

غیر از برادران همیشه در صحنه؟؟؟!!!!! :-)

۱۳۹۳-۰۵-۰۵ ۰۹:۱۱:۳۲

برادران توی getway هستند نه توی وای فای خونتون D:

علی

۱۳۹۳-۰۵-۰۵ ۱۳:۴۷:۲۹

کمیته مصادیق

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه