تاریخ انتشار : چهارشنبه, 11 فروردین 1395 12:42. دنده‌های بیشتر باعث شادمانی است؟ خب این چیزی است که جنرال موتورز و فورد باورش دارند و این دو خودروساز بزرگ آمریکای شمالی با همکاری همدیگر در حال توسعه‌ی گیربکسی ده سرعته هستند. مدیر محصولات جهانی جنرال موتورز آقای مارک روس تائید می‌کند که اولین خودرویی که به این گیربکس مجهز می‌شود شورلت کامارو ZL1 مدل 2017 خواهد بود. تا سال 2018 این گیربکس همچنین در هفت خودروی دیگر نیز در دسترس خواهد بود. البته مارک روس جزئیات بیشتری را ارائه نداده اما طبق خبر ...

گیربکس ده سرعته جنرال موتورز

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 11 فروردين 1395 12:42


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

دنده‌های بیشتر باعث شادمانی است؟ خب این چیزی است که جنرال موتورز و فورد باورش دارند و این دو خودروساز بزرگ آمریکای شمالی با همکاری همدیگر در حال توسعه‌ی گیربکسی ده سرعته هستند.

مدیر محصولات جهانی جنرال موتورز آقای مارک روس تائید می‌کند که اولین خودرویی که به این گیربکس مجهز می‌شود شورلت کامارو ZL1 مدل 2017 خواهد بود.

 

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

 

تا سال 2018 این گیربکس همچنین در هفت خودروی دیگر نیز در دسترس خواهد بود. البته مارک روس جزئیات بیشتری را ارائه نداده اما طبق خبرهای AutoNews این گیربکس برای “خودروهایی با اسب بخار زیاد” طراحی‌شده و احتمالاً در کادیلاک اسکالید، شوی سابربن، جی‌ام‌سی تاهو و برخی نسخه‌های شوی سیلورادو و جی‌ام‌سی سیرا به کار خواهد رفت.

 

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

2017 Chevrolet Camaro ZL1

 

این گیربکس که با همکاری فورد توسعه‌یافته، سه سال پیش معرفی‌شده و در تأسیسات رومولوس میشیگان، جایی که جنرال موتورز 343 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده ساخته خواهد شد. اولین مدلی از فورد هم که این گیربکس را دریافت می‌کند، مدل جدید F-150 Raptor خواهد بود.

 

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

2017 Ford F-150 Raptor

 

در کنار این گیربکس ده سرعته خودکار، جنرال موتورز و فورد همچنین در توسعه‌ی گیربکس 9 سرعته خودکار هم همکاری دارند که در آینده ��ر خودروهایی با چرخ‌های متحرک جلو به کار خواهد رفت.

 

اخبار علمی - پدال

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه