80 درصد ایمیل‌های جهان هرزنامه است

عزم جدی سازمان‌های بین‌المللی برای مقابله با هرزنامه‌ها

دلگرم- اتحادیه بین المللی مخابرات و جامعه اینترنت (Internet Society) به دنبال مقابله جدی با این مشکل هستند.

80 درصد ایمیل های جهان هرزنامه است

به گزارش دلگرم به نقل از فارس به نقل از وی تری، دکتر حمدون توره دبیر کل اتحادیه بین المللی مخابرات در اظهار نظری در این مورد گفته که زمان آن فرارسیده تا ترافیک وب به برقراری ارتباطات مشروع اختصاص یابد.

وی افزوده است: مقابله با گسترش دامنه ارسال هرزنامه ها و حفاظت از داده های کاربران یک دغدغه جدی در میان کاربران گوشی های هوشمند و خدمات اینترنت است. ما نیازمند یافتن راه حلی جهانی برای مقابله با این مشکل هستیم که هزینه های سنگینی را نیز تحمیل نموده است.

حال این اتحادیه با همکاری جامعه اینترنت به دنبال یافتن راه‌هایی به منظور مقابله با هرزنامه‌ها و جلوگیری از وارد آمدن خسارات مادی و معنوی به کشورهای جهان و به خصوص کشورهای در حال توسعه است. بدین منظور برای افزایش درک عمومی در مورد این مشکل و ابداع ابزار و روش های جدید تلاش خواهد شد.

از جمله مشکلاتی که از این طریق کاهش می‌یابند می توان به جلوگیری از اتلاف پهنای باند، منابع ذخیره سازی اطلاعات، زیرساخت‌های شبکه‌ای و همین طور مقابله با تهدیدات امنیتی اشاره کرد. از این طریق برنامه های آموزشی برای افزایش آگاهیهای عمومی در مورد هرزنامه ها نیز به اجرا درخواهد آمد.

-----------------------------------------------------------------------------

توجه: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی مجله اینترنتی دلگرم لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق ایمیل info@delgarm.com برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم منتشر گردد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه