IBM با خرید جدید خود به شرکت‌های مخابراتی کمک می‌کند

دلگرم- IBM در بیانیه خود توضیح داد که با خرید این شرکت مرکز تولید ابزارهای شبکه‌ای MobileFirst Analytics را تکمیل کرده است و قصد عرضه ابزارهای گسترده‌تر در این زمینه را دارد.

IBM با خرید جدید خود به شرکت های مخابراتی کمک می کند

شرکت IBM از خرید یک شرکت ایرلندی موسوم به Now Factory خبر داد که در زمینه سیستم های تحلیل شبکه فعالیت می‌کند که البته جزییات مالی این واگذاری هنوز مشخص نشده است.

به گزارش دلگرم به نقل از شماران سیستم، IBM در بیانیه خود توضیح داد که با خرید این شرکت مرکز تولید ابزارهای شبکه‌ای MobileFirst Analytics را تکمیل کرده است و قصد عرضه ابزارهای گسترده‌تر در این زمینه را دارد.

شرکت IBM هم‌اکنون با استفاده از نرم‌افزار Now Factory به اپراتورهای مخابراتی امکان می دهد سرویس‌های خود را به صورت لحظه‌ای در اختیار مشترکان بگذارند و با تحلیل حجم گسترده‌ اطلاعات مشترکان روی شبکه و همچنین اطلاعات تجاری، بتوانند بهترین خدمات را به آنها ارایه دهند.

این روزها به دنبال افزایش محبوبیت سرویس‌های آنی و خدمات مبتنی بر مکان روی شبکه‌های مخابراتی، استفاده از نرم‌افزار Now Factory برای اوپراتورهای مخابراتی محبوبیت فراوانی پیدا کرده است.

"تام موریسرو"( Tom Morrisroe) مدیرعامل شرکت Now Factory در این خصوص گفت: «راهکارهای نوآورانه‌ای که شرکت Now Factory ارایه می‌دهد در نهایت می‌تواند امکان عرضه سرویس‌های بهتر مخابراتی را فراهم کند و اپراتورها را در بازار رقابتی به پیروزی برساند.»

او در ادامه اظهار داشت: «ما هم‌اکنون به عنوان بخشی از شرکت IBM می‌توانیم فناوری‌ها و توان خود را گسترش دهیم و خدمات Now Factory را به صورت گسترده‌تر در اختیار اوپراتورهای جهانی بگذاریم.»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه